Angielski Online


Reklamy Google


Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

Szczegóły strony www.kniec.com:

Podlinkuj stronę www.kniec.com:

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klauzule niedozwolone »

  Posiadasz stronę internetową, agencje nieruchomości, agencje turystyczną, a może sklep internetowy? Czy wiesz czym są klauzule niedozwolone? To potencjalne niebezpieczeństwo dla finansów Twojej firmy. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów od pewnego czasu intensywnie kontroluje regulaminy oraz umowy przedsiębiorców pod względem obecności klauzul niedozwolonych. Pojawienie się chociaż jednej klauzuli niedozwolonej niesie za sobą ogromne konsekwencje. Dowiedz się czym są klauzule niedozwolone i nie daj się zaskoczyć!

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Często współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się głównie z przypadkami osób będących na bakier z kodeksem karnym.Obecnie oferta najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednak również prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy, a ponadto zagadnienia powiązane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje przy tym tylko z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się również mniejsze i większe firmy prowadzące tak działalność produkcyjną, jak i usługową. Radcy prawni Warszawa - wysokiej klasy specjaliści.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRS online »

  Sekcja ?KRS? portalu prawnego e-prawnik.pl daje możliwość darmowego sprawdzenia wybranego przez nas podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym zupełnie za darmo, bez rejestracji, za pomocą naszego domowego komputera. W tym celu wystarczy skorzystać z łatwej w użyciu wyszukiwarki. Bazę przeszukiwac można po nazwiskach, np.: Bronisława Maria Babczyńska lub po nazwach: Wrocławski Teatr Edukacji "Artenes" Sp. z o.o. Możliwe jest pobranie odpisu KRS za darmo w formie pliku pdf. Serwis eprawnik nie pobiera za to dodatkowych opłat.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstytucja online »

  Serwis prawny e-prawnik.pl oprócz szablonów dokumentów udostępnia rónież różne akty prawne. Wśród nich w sekcji "Konstytucja" użytkownicy mogą za darmo przeglądac nie tylko obowiązującą obecnie ustawę zasadniczą, ale też dokumenty o znaczeniu historycznym. Znajduje się tu konstytucja marcowa z 1921 oraz konstytucja kwietniowa z 1935 roku, a także inne ustawy obowiązujące kiedyś na terenie obecnej Polski.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie za wypadek »

  Często jadąc po drogach można dostrzec dużo jadących z nadmierną prędkością fur. Nadmierna jest główną przyczyną wypadków automobilowych. Widać to niestety niesłychanie często i jest niepokojącym i przykrym widokiem. Wystarczy przecież jechać nieznacznie wolniej, a bezpieczniej dla siebie i otoczenia. Jeśli pomimo tego brałeś udział w zderzeniu ulicznym i wina nie leży po Twojej stronie, możesz walczyć o swoje. Istnieje duża szansa, że za ten wypadek drogowy z obcokrajowcem, należy Ci się istotne odszkodowanie z oc innego kierowcy. Nie przedłużaj i skontaktuj się z zaufaną i fachową firmą, która funkcjonuje w całym kraju i umie zapewnić duże odszkodowania komunikacyjne. Skontaktuj się z firmą midaslex.pl a nie będziesz żałować. Oni pomogą Ci w trudnych momentach, sprawdzą Twój przypadek bardzo wnikliwie. Zapłacisz tylko za efekty, więc o fundusze nie musisz się kłopotać. Warto się z nad nimi zastanowić i wypełnić formularz kontaktowy.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • kredyty »

  Pieniądze to kwestia, w jakiej poniekąd przenigdy nie odczuwamy nadmiaru, jest wprost przeciwnie nagminnie nam jej brak. Poza schematycznym procedurami jej dostawania innymi słowy poza szczytną robotą są również odmienne sposoby, by błyskawicznie stłumić namolne problemy finansowe. Mowa tu bez wątpliwości o materii, jaką nazwać zdołam jako kredyt z komornikiem. Ewidentnie w tej materii przynieść ulgę nam zdoła kredytpolsa.net. Dzięki fachowej usłudze błyskawicznie uda nam się wybrnąć z dylematów. Taka opcja jest nader istotna głównie w tak niepewnych czasach.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Łódź »

  Potrzebujesz porady najlepszego adwokata? Kancelaria Libero z Łodzi służy wszystkim radą i pomocą. Głównym celem kancelarii, która prowadzona jest przez prawnika Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, uczestniczymy też w negocjacjach. Nasza kancelaria adwokacja współdziała z notariuszem, rzecznikiem patentowym oraz doradcą podatkowym. Pozwala to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Ważnym naszym atutem jest to, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie niewielkiej kwoty. Kancelaria adwokacka Libero świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm i spraw prawnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak zakres zamknięty, gdyż jak wiadomo życie pisze różne scenariusze. Prawnik Krzysztof Żelechowski posiada także spore doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też rewelacyjnie potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz adwokat specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Kancelaria adwokacka występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, a także w postępowaniu karno-skarbowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a my gwarantujemy zadowolenie!

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja maglownic Warszawa. Łódź »

  Trafiłeś na opis strony internetowej Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria odszkodowawcza istnieje od 2007 roku a prowadzi ją Adwokat Anna Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  Zakres działalności kancelarii to sprawy spadkowe, karne, cywilne, opiekuńcze i rodzinne.
  Adwokat Anna Janicka zajmuje się także sprawami o odszkodowania za błąd lekarski.
  Kancelaria prawna świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom.
  Każdy petent jest traktowany indywidualnie, z tym samym zaangażowaniem i starannością.
  Adwokat Anna Janicka swoich klientów reprezentuje przed organami państwowymi, urzędami i sądami a także pomaga w prowadzeniu negocjacji i mediacji.
  A dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskaże najlepsze i sprawdzone sposoby postępowania w sprawach o alimenty czy rozwody Łódź.
  Siedziba kancelarii znajduje się w mieście Łódź na ul. Piotrkowskiej.
  Kancelaria dba o szczegóły prawne.
  Oferta na stronie internetowej kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • porady prawne Gliwice | https://siomkajlo.pl »

  Bardzo dobry, wybitny i ceniony na rynku prawników Tomasz Siomkajło, zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie można przejrzeć wszelkie usługi prowadzone przez jego kancelarię. Mieści się ona w Gliwicach, a zakres podejmowanych działań daje szansę korzystania z wszechstronnej obsługi prawnej. Porady prawne, przygotowania pozwów, monitorowanie spraw urzędowych, obrona klienta przed sądem w procesach karnych, to tylko niewiele usługi tego prawnika. Żeby jak najlepiej poprowadzić wszystkie zlecone sprawy radca prawny współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi a oprócz tego tłumaczami przysięgłymi. Zawsze jest otwarty dla swoich klientów a także w każdej chwili służy pomocą. Gwarantem skuteczności radcy, są opinie wszystkich klientów, którzy współpracowali już z panem T. Siomkajło. To wyłącznie pozytywne i pochlebne relacje.

  Data dodania: 20 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Chojnice »

  Prowadzona przez dwie doświadczone radczynie prawnie kancelaria Radców Prawnych w usytuowanym na Pomorzu mieście Chojnice trudni się profesjonalną pomocą prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych a także spółek prawa handlowego oraz firm. Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska wespół z działającą z nią Anną Łuczak oferują swoje usługi w tym także w zakresie prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, zamówień publicznych, budowlanego oraz kwestii podatkowych. Firma zdolna jest dopasować się do potrzeb klienta poprzez realizację usług w miejscach, które jego osoba wskaże. Nie wszystko musi odbywać się w obrębie samej kancelarii - możliwe jest tak przejście na usługi zdalne, jak a oprócz tego w siedzibie potencjalnego klienta. Sprawy priorytetowe obsługiwane są najprzód bez ograniczeń czasowych.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »