Angielski Online


Reklamy Google


Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Prezentacje maturalne »

  Napisanie prezentacji maturalnej wymaga dużo poświęcenia cennego czasu. Nasz serwis ułatwi Ci to zadanie i drastycznie przyspieszy proces prezentacji maturalnej. Nasza witryna posiada setki tekstów które z pewnością przydadzą się wszystkim maturzystą. Prezentacje są ocenianie na maksimum punktów.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac inżynierskich »

  Pisanie prac inżynierskich informatyka Jeżeli nie jesteś w stanie zadedykować na pisanie pracy do znoju moc czasu, tak aby skutkiem była napisana, zleć napisanie licencjata osobie, która jest fachowcem w swojej branży, którego znajdziesz na blogu pisaniepracinzynierskichpl. Moja oferta jest wyjątkowa, bo sam piszę opracowanie i masz przez to kontakt z osobą kompetentną i zorientowaną. Doświadczenie, czas i stały kontakt. Posiadam dostęp do danych rynkowych i odpowiednie doświadczenie oparte na wieloletniej praktyce. Serwis skierowany dla osób piszących prace dyplomowe, licencjackie i magisterskie, które ze względu na natłok obowiązków nie mają czasu na samodzielne zbieranie materiałów. Od wielu lat oferuję pomoc osobom, które chcą się rozwijać i poszerzać swoja wiedzę i doświadczenie. Gwarantuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Piszę prace z zakresu informatyki, transportu, logistyki i wielu innych dziedzin. Na mojej stronie dowiesz się jak wytworzyć znakomity plan i uniknąć błędów, które utrudnią ci napisanie dobrej i ciekawej pracy. . Pisanie prac licencjackich i innych obejmuje takie dziedziny jak: ekonomia, rachunkowość, prawo finansowe, analizy ekonomiczne, badania ankietowe i inne. Najistotniejsze jest dobre zapoznanie się z wymaganiami i zasadami redakcyjnymi, co ułatwi szybką edycje zamówień. Gwarantujemy praktykę zawodowe oraz konieczną wiedzę w pisaniu prac dyplomowych, a zwłaszcza opracowań szczegółowych. Mój portal świadczy usługi dla przedsiębiorstw - są to w głównej mierze analizy, jak i osób prywatnych. Nie każdy piszący prace potrafi napisać fachowo i profesjonalnie taki typ pracy. Zajmuje się tworzeniem opracowań, które mogą posłużyć jako doskonały materiał wyjściowy do napisania własnej pracy - prace magisterskie, dyplomowe i prace licencjackie oraz inne opracowania. Jeśli nawał pracy zmusił cię do poszukiwania pomocy w pisaniu pracy to dobrze trafiłeś. Pisanie prac inżynierskich Warszawa

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że chyba każdy menedżer chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że podejmuje odpowiednią decyzję odnośnie dalekiego wzrostu jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do osiągnięcia. W dzisiejszych momentach w sumie jest rzeczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie dużym czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego poziomu. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w wyraźny pomoc i jakie plusy będą się spośród tym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo mądrych decyzji zupełnie nie pragnie być aż tak trudne, jeśli tylko osoba odpowiedzialna za ten aspekt postawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, iż w znaczniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową rolę.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla wszystkich »

  Nie da się ukryć, że może wszystek menedżer chciałby być stuprocentową gwarancję, że działa odpowiednią decyzję odnośnie dalekiego wzrostu jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do kupienia. W aktualnych momentach w cenie jest rzeczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w wyjątkowo intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego kierunku. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w specjalny planuj a które plusy będą się z ostatnim stosować. Podejmowanie nawet bardzo kolokwium.ikwb.com istotnych decyzji bynajmniej nie pragnie istnieć aż tak ważne, jeśli tylko osoba dorosła za ten aspekt wpisze na fachową pomoc. Nie odda się ukryć, iż w ogromniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową rolę.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że że każdy przedsiębiorca chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi dobrą decyzję odnośnie przyszłego rozwoju jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu trudna do zrealizowania. W aktualnych okresach w sumie jest właściwie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niezwykle bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z ostatniego zakresu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w swoisty styl i które atuty będą się z ostatnim tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo pass.ourhobby.com odpowiednich decyzji nigdy nie wymaga istnieć aż tak trudne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten aspekt położy na profesjonalną pomoc. Nie da się ukryć, że w większych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni istotną rolę.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Książki, ebooki i audiobooki »

  Zachęcam do poznania tego interesującego serwisu, w którym zdobędziecie swoje wybrane książki, ebooki i audiobooki. Każdy kto do nas wpadnie odnajdzie tu rozbudowane opisy i recenzje publikacji jak również okazałą bazę książek, ebooków i audiobooków pogrupowanych tematycznie według kategorii co ułatwi nieskomplikowane poruszanie się po menu. Oprócz tego na naszych czytelników czeka dużo przeróżnych i niecodziennych atrakcji. A wśród nich są m.in. bezpłatne ebooki. Są też do pobrania za free fragmenty ebooków. Sięgnij do jedynej takiej oraz wciągającej treści. Zapewniamy Ci najwyższą jakość w skutek czego wszyscy będą mogli poczuć się tutaj rewelacyjnie. Życzymy każdemu fajnej chwili spędzonej w Zbiorze książek. Nie czekaj dłużej i wskakuj do nas by zobaczyć jak tu jest.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antyplagiat »

  Na stronie znajdziesz program antyplagiat który pozwala na sprawdzanie prac dyplomowych, prac szkolnych, tekstów artykułów,
  oraz wszystkich innych rodzaji prac.
  Z programu antyplagiat może skorzystać każda osoba nie tylko wykładowcy lecz także osoby prywatne i studenci.
  Wejdź na stronę i pobierz program antyplagiat sprawdzający plagiat

  system plagiat sprawdza :
  prace naukowe
  prace magisterskie,
  prace licencjackie,
  prace inżynierskie,
  prace maturalne,
  biznes plany,
  rozprawki,
  wypracowania,
  streszczenia,
  oraz inne materiały
  program antyplagiat jest bardzo popularny wśród studentów a to ze względu na jego bezpieczeństwo, po wrzuceniu do niego pracy nie staje ona się plagiatem.
  Program anty plagiat potrafi wyszukać splagiatowane treści które podkreśli ci na czerwono oraz umie rozpoznać zwykłe cytaty które podkreśla na zielono.
  Jeśli piszesz swoją pracę dyplomową i korzystasz czasami z interentu, warto sprawdzic czy któreś z zawartych zdań w pracy nie są splagiatowane
  do tego właśnie służy System antyplagiatowy którym możesz sprawdzać dowolną ilość prac
  Wejdź na stronę i pobierz Antyplagiat

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie da się ukryć, że że każdy biznesmen pragnął być stuprocentową gwarancję, że robi właściwą decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do kupienia. W ostatnich okresach w cenie istnieje właśnie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie szybkim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród ostatniego terenu. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w charakterystyczny środek i jakie atuty będą się z obecnym stosować. Podejmowanie nawet bardzo student.youdontcare.com niebezpiecznych decyzji nigdy nie pragnie istnieć aż tak duże, jeżeli tylko osoba odpowiedzialna za ten zakres wystawi na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, że w trudniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową funkcję.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka szkolna jest ważna »

  Nie odda się ukryć, że że wszystek menedżer chciałby być stuprocentową gwarancję, że robi racjonalną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu trudna do zdobycia. W obecnych czasach w wartości istnieje właśnie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w znacznie dużym czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego zakresu. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w ścisły rodzaj a jakie atuty będą się z tym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo zdaje.sixth.biz ciężkich decyzji nigdy nie pragnie być aż tak duże, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres wystawi na fachową pomoc. Nie odda się ukryć, iż w prawdziwszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni istotną funkcję.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dokumenty HACCP »

   
  Wytwarzanie żywności oraz obracanie nią musi wiązać się z różnorodnymi normami, które należy spełnić.Wiedzą o tym producenci, jak również Ci, którzy trudnią się obrotem żywności na co dzień. Wymaganym systemem jest system HACCP, mianowicie jest to charakterystyczny system analizy zagrożeń. Dzięki niemu możliwe jestwyszukiwanie niezgodności, ichszczegółowa ocena oraz oczywiście kontrola,innymi słowy opanowywanie zagrożeń, które wiążą się z bezpieczeństwem pożywienia. System HACCP musi byćstosowany wszędzie tam, gdzie jest wytwarzana żywność,czy też też występuje obrót nią. Pomimo tego, żewprowadzenie systemu może wydawać się kłopotliwe, tojednakże wcale tak nie jest w rzeczywistości, zwłaszcza, jeśli zastosuje się do tak zwanych 12 etapówwprowadzania systemu. Wyznaczeniedo tego celu profesjonalnej osoby wzakładzie pracy znacząco skróci przygotowania. Warto zdać sobie sprawę z tego, że system ten nie tylko jestobowiązujący,lecz przede wszystkim korzystanie z niego ma wiele zalet dladziałania całej firmy.Wielką korzyściązastosowania tego systemu jest rzecz jasna to, żezminimalizowane zostająróżnorodne zagrożenia wynikające z błędów i pomyłek.Poza tymludzie na hali produkcyjnej,czy też w zakładzie obracającym żywnością dostająjasne informacje dotycząceich obowiązków i oczywiście kompetencji, co przekłada się w rzeczywistości na bardziej produktywną pracę. Natomiastwymóg odnośnieorganizowania dokumentacji HACCP jestrównieżświetnym zabezpieczeniem i dodatkowo informacją zwrotną, która potwierdza poprawnefunkcjonowanie w firmie.
   
   

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że że każdy biznesmen pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że podejmuje właściwą decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu niemożliwa do zdobycia. W bieżących czasach w sumie jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w wyjątkowo szybkim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród ostatniego poziomu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w wyraźny rozwiązanie i które atuty będą się z ostatnim stosować. Podejmowanie nawet bardzo kolokwium.ikwb.com istotnych decyzji bynajmniej nie pragnie istnieć aż tak ważne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres wpisze na profesjonalną pomoc. Nie da się ukryć, że w pełniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową funkcję.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla wszystkich »

  Nie odda się ukryć, że może każdy menedżer pragnął być stuprocentową gwarancję, że podejmuje słuszną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W bieżących momentach w cenie istnieje naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niezwykle dużym czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego poziomu. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w specyficzny rodzaj a które plusy będą się spośród tym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo hschool.ourhobby.com istotnych decyzji dobrze nie pragnie być aż tak trudne, jeśli tylko osoba dorosła za ten element położy na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, że w szybszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni strategiczną funkcję.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla wszystkich »

  Nie odda się ukryć, że może każdy menedżer chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi odpowiednią decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W aktualnych czasach w sumie jest właśnie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w wyjątkowo bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego kierunku. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w pewny rób oraz jakie plusy będą się z ostatnim tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo hschool.epac.to odpowiedzialnych decyzji wcale nie musi być aż tak trudne, jeżeli tylko osoba odpowiedzialna za ten element postawi na profesjonalną pomoc. Nie da się ukryć, że w większych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową rolę.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla wszystkich »

  Nie odda się ukryć, że chyba wszystek menedżer chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że działa prawidłową decyzję odnośnie przyszłego rozwoju jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu trudna do zrobienia. W aktualnych okresach w sumie istnieje naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w znacznie bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród ostatniego aspektu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w jednoznaczny planuj i które plusy będą się spośród ostatnim wiązać. Podejmowanie nawet bardzo study.4dq.com mądrych decyzji nie nie wymaga być aż tak trudne, jeśli tylko osoba odpowiedzialna za ten element ustawi na kompetentną pomoc. Nie odda się ukryć, że w ogromniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową funkcję.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że że każdy przedsiębiorca chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi właściwą decyzję odnośnie przyszłego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu niemożliwa do zrealizowania. W nowych czasach w cenie jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie szybkim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego kierunku. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w charakterystyczny droga i które atuty będą się z obecnym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo study.onmypc.biz odpowiedzialnych decyzji bynajmniej nie pragnie istnieć aż tak ważne, jeśli tylko osoba odpowiedzialna za ten aspekt napisze na profesjonalną pomoc. Nie da się ukryć, iż w znaczniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni ważną funkcję.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Gdańsk »

  Akademickie Centrum Informacyjne to grupa danych o uczelniach. Dzięki tym informacjom licealiści mogą stosownie zarządzać swoim potencjałem. Gdy wybieramy się do innego miasta, musimy wynająć mieszkanie lub żyć w akademiku. ACI pozwala nam na wybranie kierunków w pobliżu, tak abyśmy mieli możliwość tego uniknąć. Poznajemy ekonomiczne oraz inżynierskie studia zaoczne w Gdańsku czy Warszawie, ale również uczelnie w Gnieźnie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Publikacje naukowe Exante TC »

  Publikacje naukowe multimedialne to rozdziały w wydawnictwie online bądź w całości książki multimedialnej, spełniające ustalone, ostre założenia konsekwencje, oznaczające niekonwencjonalne badania krytyczne także wynikające z nich poglądy, ewentualnie sprawdzający w postaci spisu wnioski z wcześniej wydrukowanych dysertacji. Rozprawy naukowe są zwyczajowo wykładowym źródłem pierwotnym. Publikacje naukowe przeglądowe polegają na tym, iż podział publikacji przeglądowej różni się od publikacji źródłowej brakiem całokształtu wypełnionych sondowań i zamiast dysputy owoców są drugie rozdziały prezentujące zestawione z sobą wyniki z pozostałych publikacji. W zakończeniu publikacji przeglądowej pisarz zamieszcza przeciętnie samodzielne rozważania występujące z zebranego produktu. Kolejne rozdziały publikacji przeglądowej wyglądają tak samo jak rozprawy innowacyjnej. Publikacje dydaktyczne online polemiczne przyjmują normalnie konstrukcję tzw. listu - który przypomina swoją konstrukcją komunikaty źródłowe. W publikacji polemicznej nie potrzebuje wprawdzie znajdować się opis wypełnionych badań, lecz mogą się tam znajdować zaledwie poważne uwagi na temat procedury badań oraz skutków wprowadzonych w innej pracy. Publikacja naukowa w internecie przed przedstawieniem się w druku przechodzi przeważnie proces wartościowania, który etapami prowadzi do wyeliminowania publikacji naukowej online, tudzież okresem do jej znaczącej korekty merytorycznej. Wariantem kryterium znaczenia dodatkowo wartości publikacji naukowej jest liczebność jego cytowań w drugich publikacjach, ponieważ publikacje są powtarzane przez innych eksploratorów w momencie gdy pragną się oni do nich z nieokreślonego pretekstu odnieść, np. w kierunku użycia do swoich dochodzeń nieokreślonej metodyki badawczej opisanej w cytowanej publikacji. Jednym z redaktorów owego fasonu publikacji jest Exante TC.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla wszystkich »

  Nie da się ukryć, że może każdy biznesmen pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że robi trafną decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do spełnienia. W teraźniejszych momentach w cenie jest rzeczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w wyjątkowo krótkim czasie otrzymują fachowe wsparcie z tego kierunku. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w specjalny droga oraz które plusy będą się spośród obecnym stosować. Podejmowanie nawet bardzo exam.mynumber.org dużych decyzji nie nie musi istnieć aż tak trudne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten aspekt postawi na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, że w wyższych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni istotną rolę.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie da się ukryć, że chyba każdy menedżer chciałby być stuprocentową gwarancję, że podejmuje rozsądną decyzję odnośnie przyszłego rozwoju jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do spełnienia. W nowoczesnych momentach w wartości istnieje tak zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w znacznie intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego poziomu. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w specjalny system oraz które plusy będą się spośród ostatnim wiązać. Podejmowanie nawet bardzo sesja.ezua.com ciężkich decyzji nic nie musi być aż tak duże, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres postawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, że w szybszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni ważną rolę.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »

Ebooki - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki