Angielski Online


Reklamy Google


Kursy, szkolenia Podkategoria: Kursy, szkolenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Hiszpański dla dzieci Wrocław »

  Nowa odsłona witryny internetowej szkoły Simply Speaking namawia do przejrzenia oferty, którą wymyśliła szkoła Simply Speaking. Jedną z dziedzin, jakimi zajmuje się szkoła językowa Simply Speaking są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe na zlecenie ? poza tym szkoła zapewnia standardowe zajęcia językowe, lekcje językowe dla dzieci i co więcej kursy dla firm. Spośród nauczanych języków warto wymienić następujące: angielski, francuski, polish for foreigners oraz rosyjski.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ANGLONAUKA - Angielski Szczecin »

  Nauka języka angielskiego jest efektywna tylko wtedy, gdy stosowana metoda pozwala na skuteczne opanowanie języka mówionego. Angielski Szczecin zapewnia naukę specjalną metodą Red Point, dzięki której uczysz się specjalnych wzorów tzw. Patterns, które budują Twój zasób słownictwa i gramatyki. Angielski Szczecin zapewnia kursy indywidualne w dowolnym miejscu. Szkoły językowe są różne ale Anglonauka jest tylko jedna.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Warszawa »

  Zapewnienie dodatkowych konsultacji w pełni darmowych w razie niezaliczonego egzaminu jest fragmentem przemawiającym za tym iż ośrodek szkolenia kierowców Warszawa przez nas zarządzany jest idealnym miejscem do prowadzenia nauki. Wkładamy dużo wysiłków w to aby wyniki naszych uczniów były bardzo wysokie i pozwalały im osiągnąć swoje marzenie o bezproblemowo zaliczonym egzaminie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla ratowników medycznych »

  Kursy dla ratowników medycznych którzy są wykwalifikowani i zdobyli już zawód muszą dotyczyć stanów zagrożenia życia. W szczególności te kursy, za które przyznawane są punkty edukacyjne dla doskonalenia zawodowego ratownika medycznego. Szczególnie ważne jest to gdy wejdzie w życie ustawa wprowadzająca Prawo Wykonywania Zawodu Ratownika Medycznego. Po tych zmianach obowiązek zdobywania punktów edukacyjnych mają zarówno ratownicy medyczni pracujący w szpitalnych oddziałach ratunkowych, izbach przyjęć, klinikach medycyny ratunkowej, lotniczym pogotowiu ratunkowym, jak i pracujący poza systemem państwowego ratownictwa medycznego. Każdy ratownik medyczny nawet ten pracujący w straży pożarnej czy w transporcie medycznym musi zdobywać punkty edukacyjne jeśli chce zachować prawo wykonywania zawodu ratownika medycznego.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne Brusy »

  Centrum Edukacyjne organizuje zajęcia z języka angielskiego i matematyki na terenie Gminy Brusy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie. Dojeżdżamy do klienta w Lubni, Leśna, Zalesia, Dziemian, Kosobud, Brus i innych okolicznych miejscowości. Zainwestuj w siebie i zapisz się na kurs.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe Wrocław »

  Skok spadochronowy to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Daje on niesamowitą ilość adrenaliny oraz przeżyć. Skok ten zwrócony jest do wszelakiej osoby, wyłącznymi limitami są: epilepsja, wieńcowe, otyłość oraz niewydolność płuc. Skoki w tandemie może zrealizować osoba w każdym wieku. Nie można się także obawiać o swoje bezpieczeństwo, gdyż skoki w tandemie to bardzo bezpieczna odmiana uprawiania niebezpiecznych sportów. Stosowany ekwipunek jest z najwyższej światowej półki. Zarejestruj się na skok w tandemie już dziś!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.englishiseasy.com.pl - angielski dla dzieci bydgoszcz »

  Języki obce dzisiaj są bardzo potrzebne ponieważ wyłącznie dzięki nim można w zwykły sposób wyjechać za granicę i zacząć nowe życie. Dla większości ludzi jest to klucz do sukcesu. Dlatego też jeżeli Ty już nie posiadasz szans na wyjazd to powinniśmy zainwestować w angielski dla dzieci. Dzięki temu Twoje pociechy będą miały w życiu o kilka łatwiej myślę, że przewodnik języka angielskiego jest jedną z kluczowych rzeczy, w które musisz zainwestować o ile chcesz by miały one genialny start w życiu. O ile Bydgoszcz znajduje się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania to uważam, że zainwestowanie w to rozwiązanie w mojej firmie będzie bardzo dobrym pomysłem. Nasza firma zatrudnia tylko i tylko doświadczonych lektorów, którzy nie tylko znają angielski na odpowiednim poziomie, ale również posiadają odpowiednie wyszkolenie i potrafią przekazać edukację.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa warszawa »

  Szkoła językowa Warszawa - serdecznie zapraszamy na profesjonalne nauczania języków obcych. Angielski Warszawa to nasza specjalność. Studium Języków Obcych od 1990 r. zaprasza do nauki języków obcych na wszelkich pułapach. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, jak również polskiego dla obcokrajowców. Programy kursów dostosowane są do norm Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Lokalizacja - Nasze Studium Języków Obcych znajduje się w Warszawie, przy ul. Żelaznej 41 lok. 7 / róg ul. Siennej (Kamienica pod Strzelcem - patrz mapka). Skąd pochodzimy - Przez wiele lat Studium pod patronatem Fundacji współdziałało ze Studium Języków Zagranicznych Polskiej Akademii Nauk, sukcesywnie wzmacniając swoje funkcjonowanie i zdobywając następnych zainteresowanych. W środku - Gwarantujemy najwyższy stopień kursów, profesjonalnych lektorów, nowoczesne pomoce teoretyczne, a także wybitną, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Polish for foreigners - nauczymy polskiego każdego! Kurs językowy warszawa trwa zwięźle i solidnie! Nasza szkoła językowa warszawa rozróżnia się na tym tle. Szkoła angielskiego warszawa - SJO UNO, postaw na jakość - wybierz fachmanów. Multimedia - Posiadamy dwie supernowoczesne klasy komputerowe. Nauczanie jest aktywnie wspomagane technikami multimedialnymi. Komfortowa wiedza - szkolimy w 5 - 10 osobowych grupach jak również indywidualnie.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka fotografii »

  Szukasz kursu/warsztatów fotografii ślubnej? Nasza akademia zapewni ci kompleksowe szkolenie na fotografa ślubnego i zaczniesz czerpać zyski z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.uwodzenie.org »

  Nie wszyscy faceci są na tyle pewni siebie, aby podejść ot tak do nowo poznanej kobiety. Kłopot jest bardzo częsty i w rzeczywistości nie ma co panikować. Istnieje jednak sposób, żeby to przezwyciężyć. Z moją interwencją pozbędziesz się wszelkich słabości. Odwiedzając moją witrynę znajdziesz wiele przydatnych trików, żeby bez problemu poderwać nieznajomą dziewczynę. Przestań się już obawiać, iż wygłupisz się podczas rozmowy. Jeżeli wypróbujesz kilka moich porad to z pewnością będziesz zadowolony. Nie wszyscy urodzili się odważni, ale to nie powód, żeby skazywać się na życie w pojedynkę. Chcę pomagać potrzebującym, stąd też wiele z moich sposobów na uwodzenie publikuję całkowicie bezpłatnie. Nie czekajcie więc i korzystajcie z mojego doświadczenia bez limitu. Jeżeli pragniesz poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie to przekonaj się co mam Ci do zaoferowania.

  Data dodania: 08 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu Warszawa »

  Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie jest niepublicznym studiem artystycznym kształcącym muzycznie i teatralnie młodzież, dzieci oraz dorosłych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie szkoły m. in.: www.akademiasztuk.pllekcje gry na instrumentach (pianino, skrzypce, gitara), bogaty wybór zajęć wokalnych-lekcje indywidualne i grupowe warsztaty wokalne. www.akademiasztuk.plLekcje i zajęcia prowadzone są przez starannie wykształconych muzyków instrumentalistów, aktorów, śpiewaków oraz wokalistów.
  www.akademiasztuk.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna »

  Za pośrednictwem naszego serwisu masz możliwość zamówienia wzorcowych prezentacji maturalnych z polaka. Każdy pracownik piszący prace to absolwent polonistyki ze sporym doświadczeniem w pisaniu prac maturalnych. Dzięki temu, że zatrudniamy tylko osoby z doświadczeniem prezentacje są pisanie na najwyższym poziomie. Wszystkie wzorce składają się z tekstu prezentacji, ramowego planu prezentacji jak też z literatury podmiotu i przedmiotu. Jedynym Twoim zadaniem jest podanie tematu, a polonista napisze wzorcową prezentację maturalną. Na epoki-literackie.pl możesz sam określić lektury, które mają znaleźć się w pisanej pracy maturalnej. To nie wszystko - na specjalne zamówienie możemy przygotować również multimedialną prezentację w formacie PPT. Jeśli więc chcesz, by Twoja prezentacja maturalna była bardzo dobrze napisana ? nie czekaj i złóż zamówienie w tej właśnie chwili. Nie zapomnij tylko, że przygotowane przez nas prace to to wzorce, i ich jedynym zadaniem jest pomóc Ci w przygotowaniu własnej pracy - nie możesz podawać się za ich autora i przedstawiać w trakcie obrony swojej prezentacji.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia.Avenhansen.pl »

  Będąc kierownikiem fabryki ma się z reguły na głowie multum obowiązków. Kiedy niekiedy trzeba samemu wszystko dojrzeć, np posłać najemników na szkolenia. Kraków to ośrodek miejski, w którym ma miejsce wiele tego typu spotkań. Przeważnie urządza je zaszczytna i lubiana ekipa AVENHANSEN, która ma niewątpliwie bardzo duże doświadczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o szkolenia dofinansowane ze środków EU. Chętnych na nie brak, bo lista uczestników potrafi się niekiedy zapełnić w ciągu kilkunastu dni. Aktualne kanony na rynku pracowniczym wymusiły na pracodawcach wysyłanie swoich pracowników na rozmaite kursy. Kraków jest miejscem, w którym odbywają się one zazwyczaj najczęściej, więc lokalni biznesmeni nie muszą ponosić zbytnich wydatków na dojazd swoich podwładnych na wybrane spotkania.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Wielu człeków chcących uczyć się obcego języka, postawiona jest przed problemem z rodzaju, który z wielu możliwych dobrać dla siebie. Zazwyczaj wybieramy niemiecki, czy angielski, jednakże coraz śmielej nasz wybór przykuwają z pozoru nieco mniej modne i o wiele bardziej orientalne języki, jak chiński, bądź też arabski. Wśród takiej egzotyki uwidacznia się i jeszcze jeden język, jaki to był słynny paręnaście latek temu, a dzisiaj... na nowo zdobywa własnych fanów. Wszystko zaiste z powodu tego, co dzieje się w sytuacji politycznej na ziemi oraz wielkiemu znaczeniu, które rosyjski nabiera w dzisiejszych czasach. Chwilkę po doborze tego, czego będziemy chcieli się uczyć, przychodzi kolejna zagwozdka typu – gdzie? Zazwyczaj jednak stawiamy na dobór tego gatunku szkoły, jaka to posiada i wiedzę, i doświadczenie w uczeniu języka. Zawodowi lektorzy uczynią, iż zapoznawanie czegoś całkowicie nowego nie stanie się wielkim problemem, a korzyścią złączoną z przyjemnością. Takimi właśnie walorami poszczycić się może szkoła Privet, dlatego też mówiąc rosyjski Warszawa, powinieneś zdecydowanie o niej właśnie pomyśleć w pierwszej kolejności.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy on-line »

  We współczesnych czasach nad wyraz mnóstwo mówi się o tym, iż Globalną sieć Internet jest rozwiązaniem dla ewentualnych użytkowników i wnosi on dużo dobrego do życia. W niektórych przypadkach może być on dosłownie niezbędnym koniecznym detalem życia, wiadomo bowiem że można w nim znaleźć różnebardzo istotne wiadomości, które mogą pomóc normalnym uczniom w nauce. Skoro wszakże należy iść z duchem czasu, to jak też nauki można prowadzić on-line z pośrednictwem różnego stylu komunikatorów. Takowy rodzaj organizowania kursów i nauk nosi nazwę kursy on-line. Nazwa wywodzi się z języka angielskiego - człon e oznacza, że nauka odbywa się przez internet, a z kolei człon "learning" z j. angielskiego tłumaczona jest, jako naukę. W rzeczywistości tego typu kursy dzielą się na dwie główne grupy, które bywają związywane z rodzajem komunikowania się. Bywa to komunikacja poprzez tekst, jak też głosowa. Owa nazwa wskazuje, że w przypadku tekstowej kurs odbywa się za poradą komunikowania się ze sobą poprzez pracę na klawiaturze, a głosowa przez użytkowanie komunikatorów obsługujących mikrofony. Nauka kursy on-line na pewno niemoże być jakimś idealnym sposobem na zdobycie cennej nauki. Koniec końców nie wygląda to tak,na przykład prawdziwe kursy, w których patrzy się nauczycielowi prosto w oczy i można z nich wyczytaćbardzo korzystne informacje. Bynajmniej taki rodzaj uczenia się ma możliwość pomóc wielu studentom bardziej się dokształcić jak też zdobyć istotne informacje, jakie są potrzebne, kursy on-line na bank będzie wielką szansą dla wszystkich, a na pewno ogromnie się przyda wróżnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Firma Germanica jest wrocławską firmą prowadzącą działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), weryfikacje tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz z języka obcego na język obcy. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Warszawa tanio »

  Szkolenie dla kandydatów na kierowców Warszawa i jazdy doszkalajace Warszawa są przeważającą propozycją Ośrodka Nauki jazdy doszkalanie24. Oferta zwrócona jest do kierujących, pragnących dobrze nauczyć się jechać pojazdem, jak również pozytywnie przejść zaliczenie z prawa jazdy Warszawa. Szkolenie z prawa jazdy jest złożony z części teoretycznej, w trakcie której uczeń powinien ukończyć zestaw wykładów, obejmujących zadania prawo o ruchu drogowym, ratownictwa drogowego i pozostałych tematów mieszczących się rozkładem przeszkalania pretendenta na kierującego samochodem. Po sfinalizowaniu cześci wykładów osoba szkolona zalicza sprawdzian wewnętrzny, o ile zda go z rezultatem pozytywnym, będzie mógł dalej prowadzić ćwiczenia praktyczne. Jazdy doszkalające Warszawa jest prowadzona na samochodach przystosowanymi do przeprowadzania tej wersji szkoleń, pod opieką fachowego instruktora nauki jazdy samochodem. Rozporządzana poprzez naszą Szkoła Jazdy Warszawa samochodem, baza samochodowa jest identyczna, jak w WORD Warszawa ul. Powstańców Śląskich, Radarowa. Po przejściu praktycznej cześci kursu, przyszły kierujący jest zobowiązany zaliczyć pozytywnie egzamin wewnętrzny. Gdy zda go pozytywnie, otrzymuje dokument o skończeniu lekcji z nauki jazdy, pozwalające przystąpienie egzaminu w wyznaczonym wytypowanym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w kraju. Angażowani przez nas dydaktycy szkolenia kierowców, są osobami prezentującymi się efektywnym usposobieniem do prowadzonej pracy, znaczącym zaangażowaniem w tempo nauczania, znaczącą znajomością rzeczową. W toku szkolenia w samochodzie, instruktor prawa jazdy przyjeżdża do szkolącej się osoby we wytyczone miejsce na terytorium w Warszawie, jest to wysoce dogodne dla szkolącej się osoby, która świeża może zacząć nauczanie. Zaś dla osób dysponujących dokument prawo jazdy Warszawa, jednak mających znaczącą pauzę w prowadzeniu autem, posiadamy propozycję typu doszkalanie Warszawa.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego z ESKK »

  Po cóż uczyć się języka angielskiego można by spytać? Jak to po cóż? Przecież to język którym możemy się porozumiewać na każdym kontynencie. Mowa ta jest najbardziej rozpoznawalną mową na świecie. Dlatego też kurs angielskiego jest praktyczny i potrzebny każdemu kto nie chce być w tyle. ESKK daje Ci tą możliwość abyś nauczył się tego popularnego języka drogą korespondencyjną.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.angielski24.com »

  Teraz edukacja stawiana jest na piedestale. Na nieszczęście uczniowie mają bez liku zleceń. Jeśli chodzi o wykształcenie nasze państwo jest w czołówce. Poniektórzy nawet sobie nie radzą w tym dzisiejszym wyścigu. W języku angielskim ważną rolą jest słownik np.: przyroda. Istotne jest także gramatyka w tym czasy takie jak Past Simple. To wszystko dostępne jest za darmo na stronie edukacyjnym Angielski24.com. Studenci którzy mają zaległości z nauką szukają osoby które udzielają dodatkowych lekcji. Jeśli jesteś z Suwałk zobacz wortal http://www.s-ki.pl/ogloszenia. Opublikowanie oferty jest darmowe. Dajemy gwarancję skuteczność ponieważ odwiedzają nas tysiące użytkowników. Jeżeli szukasz dogodnych rozkładów jazdy na trasie Suwałki ? Gdańsk pomocny będzie się ten portal. Informacje o cyrkach dostępne są na stronie http://www.cyrk.info.pl/. Tysiące osób zastanawia się na jakiej stronie dodać ogłoszenie. Na co należy uważać. Istotne jest że jest wiele oszustw. U nas jest także poradnik jak sprzedawać przez internet. Odwiedź portal Praca Ełk. To tutaj znajdują się oferty z tej miejscowości.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  mobile ENGLISH to szkoła językowa zajmująca się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Angielski w Rzeszowie oferują obecnie tylko szkoły stacjonarne . Nauka w szkole stacjonarnej w grupie 20 osobowej nigdy nie przyniesie rezultatów jakimi są korepetycje z angielskiego rzeszów ! Sprawdź nas już dziś ! Szkoły angielskiego w rzeszowie obiecują cuda, my obiecujemy rezultaty !

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy, szkolenia