Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Informatyczny Podkategoria: Audyt Informatyczny

 • Audyt bezpieczeństwa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Informatyczny »

  System LanCenter jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na sprawne zarządzanie siecią komputerową, oraz przeprowadzenie audytu informatycznego.
  Podstawowymi rozwiązaniami które zawiera system LanCenter są:
  Audyt oprogramowania i sprzętu. (umożliwia zdalną ewidencję)
  Monitoring sieci i użytkowników. (zapewnia bezpieczeństwo i pozwala nadzorować czas pracy użytkowników)
  Szereg modułów dotyczących bezpieczeństwa i nadzorowania siecią. (np zdalny instalator, zdalny wiersz poleceń)
  Możliwość automatycznej obsługi zgłoszeń serwisowych za pomocą LanCenter HelpDesk.
  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą państwo wiele szczegółów dotyczących naszej oferty.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  LanCenter umożliwia kompletną i w pełni automatyczną ewidencję zasobów informatycznych. Po wdrożeniu systemu inwentaryzacja sprzętu, ewidencja oprogramowania i kontrola legalności oraz audyt oprogramowania nie będą stanowić problemu dla administratorów.System kompleksowo zarządza licencjami i całą infrastrukturą IT. Implementacja oprogramowania pozwala wykonać samodzielnie audyt informatyczny. Systematycznie przeprowadzany audyt ułatwia zarówno zarządzanie oprogramowaniem jak i ewidencję komputerów.Monitoring użytkowników, monitoring komputerów oraz sieci, nadzór na wydrukami, blokada usb oraz stron WWW.LanCenter HelpDesk umożliwia zautomatyzowany proces rejestracji i obsługi wszelki zgłoszeń serwisowych. Niezawodny oraz intuicyjny interfejs umożliwia pracę każdemu użytkowi bez większego wysiłku. Szybki proces wdrożenia systemu umożliwia bezproblemowe wprowadzenie produktu w firmie. Obłsuga przez interfejs webowy i przez zdefiniowanych operatorów.Zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji...

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Volanto Software House - Produkujemy systemy informatyczne »

  Jeśli poszukujesz firmy, która oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne - aplikacje webowe, mobilne, dedykowane systemy desktopowe, zapraszamy na www. volanto. pl. Nasza firma proponuje projekty informatyczne oparte o własne rozwiązania, a także budujemy od podstaw dedykowane systemy IT. Zachęcamy do zamawiania u nas aplikacji na systemy iOS, Android, a także aplikacji do wykorzystania na Facebooku. Volanto to nowoczesne rozwiązania, najnowsze technologie, każdego dnia pracujemy nad doskonaleniem metod naszej pracy. Po więcej informacji o nas, naszej ofercie, narzędziach pracy i wykorzystywanych w niej technologiach zapraszamy na www. volanto. pl. Nasze portfolio to przykłady systemów, które znacznie ułatwiły pracę naszym klientom. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby biznesowe, a na pewno przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • ms project »

  Przedsiębiorstwo działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Od lat związani jesteśmy z największymi przedsiębiorstwami funkcjonującymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Funkcjonujemy w branży IT, specjalizujemy się w planowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które wspieraja się o współczesny typ Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym charakterze doświadcza coraz większe grono usatysfakcjonowanych kluczowych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Zapewniamy dostawe sprzętu i oprogramowania, wsparcie techniczne, usługi instalacji i konfiguracji oraz pełnej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo informacje na temat naszej oferty

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MMTech - www.Drukarki-Laserowe.pl »

  Firma MMTech zajmuje się dostarczaniem usług z zakresu IT. Jednym z celów naszej aktywności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po przeprowadzeniu pełnego audytu środowiska IT wprowadzimy zmiany, które pozwolą uratować Twoje pieniądze i czas. Pomożemy Tobie w doborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, komputery, laptopy. Naszą specjalnością są zwłaszcza drukarki laserowe. Dysponujemy wiedzą o tym jak działają te urządzenia i potrafimy je właściwie dobrać i skonfigurować. Każda firma powinna pracować na urządzeniach biurowych odpowiednich do profilu prowadzonej działalności. Dzięki takiemu podejściu zachowasz firmę od wytwarzania zbędnych wydatków. Wykonana przez nas optymalizacja robiona jest pod kątem należytego zarządzania urządzeniami drukującymi i skanerami, oprogramowaniem, dokumentami, komputerami, serwerami. Możemy również zaoferować serwis urządzeń oraz materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że środowisko IT w Twojej firmie działa efektywnie i optymalnie.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony internetowe »

  Zajmujemy się tworzeniem niedrogich witryn internetowych dla małych i średnich firm. Strony zawierają animację na górze, menu, stopkę, sekcję z danymi teleadresowymi firmy klienta oraz formularz kontaktowy. Architektura informacji na zapewnia stronom tworzonym przez nas dobre indeksowanie przez Google i łatwość w nawigacji co przekłada się na generowanie większej ilości zapytań

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • serwis sprzętu komputerowego Białystok »

  P.H.U BAWI Spółka Akcyjna to firma świadcząca usługi w branży biurowo – serwisowej. Funkcjonujemy od chwili 1991 roku oraz dodatkowo w tym okresie czasu staliśmy się fachowcami, tudzież nasze zakład usługowy jest jednym z najlepszych w północno – wschodniej części Polski. Nasi personel to ponad 50 osób, posiadających wysokie wychowanie, długoletni staż pracy jak również duże wiedzę praktyczną. To w chwili obecnej przy użyciu przed nasza spółka może podawać najwyższej jakości. Naszym klientom dajemy pewność, że ich zamówienie zostanie wykonane śpiesznie i z największą starannością. Proponujemy również poradę jak również informację o interesującym kontrahenta produkcie. Oferta korporacji to duży wybór maszyn jak również publikacji biurowych jak również papierniczych. Prowadzimy sprzedaż pakietu BEST NEW SOLUTIONS (BNS). Jest to system informatyczny, zbudowany z modułów programowych: BNS zamówienia, BNS magazyn, BNS inwentaryzacja, BNS logistyka . Przeznaczony jest tak jak na rzecz nieznacznych, średnich, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, namawiamy do odwiedzenia strony internetowej WWW spółki.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Katowice - WEBUZZERIA.PL »

  Szeroka oferta grupy obejmuje m. in. rebranding, kreacje graficzne, poligrafię, druk internetowy, wydawnictwo kalendarzy oraz gadżety reklamowe. Dlatego najwyższa jakość usług prowadząca do rozszerzenia współpracy to podstawa naszych poczynań. Projektowanie stron Katowice, sprawdź nas!
  Webuzzeria jest brandem agencji reklamowej grupainfomax, dzięki czemu działania w internecie wpisujemy w kompleksową obsługę Klienta.
  Szeroka oferta agencji obejmuje m. in. rebranding, projektowanie graficzne, poligrafię, drukarnię internetową, wydawnictwo kalendarzy oraz gadżety reklamowe. Dlatego najwyższa jakość usług prowadząca do rozszerzenia współpracy to fundament naszych działań.
  Prowadzenie strategii marketingowej własnych brandów daje nam nieocenione doświadczenie i szerszą perspektywę. Jesteśmy skuteczni, bo efektywność oferowanych działań zweryfikowaliśmy na sobie.

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »

Audyt Informatyczny - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Informatyczny