Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Oprogramowania Podkategoria: Audyt Oprogramowania

 • Ventrilo2.pl - Darmowe kanały, poradniki, komunikatory głosowe »

  Największy zbiór poradników dotyczących komunikatorów głosowych TeamSpeak, Ventrilo, Mumble. Dowiesz się tutaj jak poprawnie skonfigurowac, zainstalować ulubiony komunikator głosowy oraz jak za darmo zdobyć kanał na naszym serwerze. Oferujemy za darmo kanały do programów głosowych Ventrilo 3, Mumble i TeamSpeak 3.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • program do wypełniania pitów »

  Chcesz wypełnić PIT i wysyłać go przez Internet? Nic prostszego! Wejdź na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz zbiór programów do wypełniania pitów i wysyłania ich przez Internet. Na stronie nie tylko znajdziesz programy i ich opisy, ale również obejrzysz filmiki instruktażowe dotyczące wielu niuansów pojawiających się przy wypełnianiu PITa. Na stronie ściągniesz również wiele innych ciekawych programów. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Informatyczny »

  System LanCenter jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na sprawne zarządzanie siecią komputerową, oraz przeprowadzenie audytu informatycznego.
  Podstawowymi rozwiązaniami które zawiera system LanCenter są:
  Audyt oprogramowania i sprzętu. (umożliwia zdalną ewidencję)
  Monitoring sieci i użytkowników. (zapewnia bezpieczeństwo i pozwala nadzorować czas pracy użytkowników)
  Szereg modułów dotyczących bezpieczeństwa i nadzorowania siecią. (np zdalny instalator, zdalny wiersz poleceń)
  Możliwość automatycznej obsługi zgłoszeń serwisowych za pomocą LanCenter HelpDesk.
  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą państwo wiele szczegółów dotyczących naszej oferty.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro »

  Firma Butorg jest licencjonowanym partnerem handlowym autora oprogramowania Norma - firmy Athenasoft. W naszym serwisie internetowym zamieszczamy aktualne propozycje oprogramowania do kosztorysowania robót budowlanych i szacowania wartości inwestycji oraz aktualne bazy cenowe. Organizujemy profesjonalne kursy ? otwarte i zamknięte w zakresie: obsługi programów kosztorysowych, podstaw tworzenia kosztorysów, harmonogramowania robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. Szkolenia, których celem jest zapoznanie uczestników z wymaganiami przedmiarowania, narzędziami kosztorysowania robót, rodzajami oraz przeznaczeniem dokumentów stanowiących zawartość dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i standardami kosztorysowania.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  LanCenter umożliwia kompletną i w pełni automatyczną ewidencję zasobów informatycznych. Po wdrożeniu systemu inwentaryzacja sprzętu, ewidencja oprogramowania i kontrola legalności oraz audyt oprogramowania nie będą stanowić problemu dla administratorów.System kompleksowo zarządza licencjami i całą infrastrukturą IT. Implementacja oprogramowania pozwala wykonać samodzielnie audyt informatyczny. Systematycznie przeprowadzany audyt ułatwia zarówno zarządzanie oprogramowaniem jak i ewidencję komputerów.Monitoring użytkowników, monitoring komputerów oraz sieci, nadzór na wydrukami, blokada usb oraz stron WWW.LanCenter HelpDesk umożliwia zautomatyzowany proces rejestracji i obsługi wszelki zgłoszeń serwisowych. Niezawodny oraz intuicyjny interfejs umożliwia pracę każdemu użytkowi bez większego wysiłku. Szybki proces wdrożenia systemu umożliwia bezproblemowe wprowadzenie produktu w firmie. Obłsuga przez interfejs webowy i przez zdefiniowanych operatorów.Zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji...

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Volanto Software House - Produkujemy systemy informatyczne »

  Jeśli poszukujesz firmy, która oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne - aplikacje webowe, mobilne, dedykowane systemy desktopowe, zapraszamy na www. volanto. pl. Nasza firma proponuje projekty informatyczne oparte o własne rozwiązania, a także budujemy od podstaw dedykowane systemy IT. Zachęcamy do zamawiania u nas aplikacji na systemy iOS, Android, a także aplikacji do wykorzystania na Facebooku. Volanto to nowoczesne rozwiązania, najnowsze technologie, każdego dnia pracujemy nad doskonaleniem metod naszej pracy. Po więcej informacji o nas, naszej ofercie, narzędziach pracy i wykorzystywanych w niej technologiach zapraszamy na www. volanto. pl. Nasze portfolio to przykłady systemów, które znacznie ułatwiły pracę naszym klientom. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby biznesowe, a na pewno przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skrypty PHP »

  Jeżeli poszukujesz gotowych skryptów do stron internetowych to idealnie trafiłeś. Ogólnie odnajdziesz tu wiele tego typu udogodnień jak skrypty php. Skryptu służą do tworzenia stron www, przykładowo widoczny tutaj skrypt ogłoszeń mamy możliwość ogólnie użyć do stworzenia portalu ogłoszeniowego. Prócz zwykłego działania do tego uzyskujemy wszelkie udogodnienia związane z pobieraniem opłat za zamieszczenie ogłoszeń. Do tego mamy wiele innych skryptów, które możemy wykorzystywać do innych stron. Na stronie znajdziemy formularz kontaktowy, przy pomocy jakiego możemy niezwykle prosto i szybko skontaktować się z firmą w celu zamówienia skryptu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  SUPREMIS złoty partner SAP cieszy się zaufaniem wśród przedsiębiorstw chcących wdrożyć oprogramowanie dla firmhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware. SAP Business One to system dla firm uznany na całym świecie. System ERPhttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html to CRM, kadry i płace, program nieruchomości oraz inne. Ten program do zarządzania gwarantuje zwrot z inwestycji. Ulepszy pracę i wykonywanie obowiązków. http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrale telefoniczne »

  AleKontakt to jedna z ciekawszych ofert na krajowym rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale jest to także telefonia internetowa, w której prym wiodą tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu posiada darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. AleKontakt oferuje też numery we wszystkich strefach miejskich naszego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • program księgowy symfonia »

  Oferta naszej firmy jest niesłychanie obszerna, w związku z tym z pewnością przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanego przez nas wysokiej jakości programu księgowego, jaki współcześnie cieszy się niezmiernie dużą popularnością. Program księgowy symfonia należy do najpopularniejszych programów dla firm oraz księgowych. Jest to najlepsze oprogramowanie księgowe, zatem z pewnością będą Państwo zadowoleni z jego zakupu. Jest to program ogromnie praktyczny i użyteczny, oprócz tego program dla firm symfonia jest przez nas oferowany po niezmiernie przystępnej i ogromnie niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do jego zakupu ? bez wątpienia będą Państwo z niego nadzwyczaj zadowoleni.Zapewniamy Państwa o wyjątkowych walorach naszego produktu podczas użytkowania. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Proponowany przez nas produkt posiada wyjątkowe cechy. Produkt ten jest właśnie dla Państwa, jest on niezawodny, praktyczny, oszczędzi Państwu mnóstwo czasu.Łatwość obsługi skutkować będzie przyjemnością w stosowaniu.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Enova Kraków »

  Przedsiębiorstwo Dr IT jest dystrybutorem oprogramowania do zarządzania księgowością Enova. Jest to obecne na rynku od dawna oprogramowanie dla dużych jak również mniejszych firm, które pokaźnie przyspiesza dużo procesów w organizacji. Oprócz oprogramowania oferujemy naszym klientom pomoc techniczną jak również konsultacje w zakresie obsługi oraz uruchamiania aplikacji. Celem dokładnego zaznajomienia się z zakresem naszych usług zapraszamy do sprawdzenia naszej oficjalnej strony www, gdzie Państwo znajdą wszelkie detale. Możecie się także skontaktować z nami przez telefon dzwoniąc pod nr (012) 413 11 06 ewentualnie odwiedzić nas indywidualnie w jednej z 8 oddziałów w całym kraju, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • serwis sprzętu komputerowego Białystok »

  P.H.U BAWI Spółka Akcyjna to firma świadcząca usługi w branży biurowo – serwisowej. Funkcjonujemy od chwili 1991 roku oraz dodatkowo w tym okresie czasu staliśmy się fachowcami, tudzież nasze zakład usługowy jest jednym z najlepszych w północno – wschodniej części Polski. Nasi personel to ponad 50 osób, posiadających wysokie wychowanie, długoletni staż pracy jak również duże wiedzę praktyczną. To w chwili obecnej przy użyciu przed nasza spółka może podawać najwyższej jakości. Naszym klientom dajemy pewność, że ich zamówienie zostanie wykonane śpiesznie i z największą starannością. Proponujemy również poradę jak również informację o interesującym kontrahenta produkcie. Oferta korporacji to duży wybór maszyn jak również publikacji biurowych jak również papierniczych. Prowadzimy sprzedaż pakietu BEST NEW SOLUTIONS (BNS). Jest to system informatyczny, zbudowany z modułów programowych: BNS zamówienia, BNS magazyn, BNS inwentaryzacja, BNS logistyka . Przeznaczony jest tak jak na rzecz nieznacznych, średnich, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, namawiamy do odwiedzenia strony internetowej WWW spółki.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia Wenzel Quartis »

  Już od wielu lat, przedsiębiorstwo PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Firma ta powstała z myślą o tym, by zagwarantować dostęp do najlepszych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej ofercie przedsiębiorstwo PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, a także szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została dokładnie wyceniona, dzięki czemu korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest również jej ciągły intensyfikacja, co sprawia że może jej osoba wspomóc klientom z dynamicznie rozwijających się dziedzin takich jak specjalizacja lotnicza lub automotive. Przedsiębiorstwo PSP CMM jest wskutek tego firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

  Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »

Audyt Oprogramowania - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Oprogramowania