Angielski Online


Reklamy Google


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Ankieta internetowa online, badania ankietowe - Ankieter.pl »

  Profesjonalne ankiety i badania rynku w kilka minut. Internetowy Panel Badawczy do szybkiego tworzenia i analizy ankiet, sondaży i testów. Badania rynku prowadzone przez nowoczesne firmy wykorzystują panele typu Ankieter do prowadzenia badań online. Dzięki temu można natychmiast uzyskać dostęp do wyników.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Super Parasole Reklamowe »

  Parasole reklamowe z marką firmy to doskonały sposób reklamy Twojej firmy.

  Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni reklamą na parasolach namawiamy do współpracy.

  Tego typu gadżety nigdy nie odchodzą z obiegu, a łatwość realizacji druku oraz nietuzinkowy pomysł powodują, że raz za raz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na ten sposób promocji.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Naszym niepodważalnym atutem i ewidentną przewagą rynkową jest zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę, np. podczas usług "Tajemniczy Klient", "Budowania sieci sprzedaży", czy "Negocjator do wynajęcia". Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie zapewniamy naszym Klientom darmowo szereg dodatkowych usług. Jako instytucja szkoleniowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po spełnionym badaniu tworzymy raport, który uzewnętrznia mocne oraz słabe strony procesów sprzedażowych. Na podstawie wyników tworzymy program doradczy.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • 10. Ortmedical – wiedza o badaniach rynku medycznego »

  10. Zachęcamy Państwa najserdeczniej do odwiedzenia portalu Ortmedical. com. pl, którzy stanowi platformę wymiany wiedzy na temat badania rynku medycznego. Na stronie znajdziesz artykuły doświadczonych badaczy, którzy swoją wiedzę zdobywali w ramach studiów na prestiżowych uczelniach w kraju i za graniczą. Poza tym nabyli oni również wysokie kompetencje w trakcie swojej codziennej pracy w firmie badawczej. Na naszym portalu prezentujemy m. in. informacje w zakresie badań dla farmacji – testów leków, analiz opakowań, a także badań obserwacyjnych. Pomagamy dokonać ostatecznego wyboru agencji badawczej realizujących dla Państwa badania medical market research. Dzięki temu nie narażą się Państwo na ryzyko niepotrzebnego wydania pieniędzy. Zapraszamy na nasz portal! medical market research, badania obserwacyjne, badania rynku medycznego, badanie rynku medycznego, badania dla farmacji, healthcare market research

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże