Angielski Online


Reklamy Google


adwokat Łódź

adwokat Łódź Potrzebujesz porady najlepszego adwokata? Kancelaria Libero z Łodzi służy wszystkim radą i pomocą. Głównym celem kancelarii, która prowadzona jest przez prawnika Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, uczestniczymy też w negocjacjach. Nasza kancelaria adwokacja współdziała z notariuszem, rzecznikiem patentowym oraz doradcą podatkowym. Pozwala to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Ważnym naszym atutem jest to, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie niewielkiej kwoty. Kancelaria adwokacka Libero świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm i spraw prawnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak zakres zamknięty, gdyż jak wiadomo życie pisze różne scenariusze. Prawnik Krzysztof Żelechowski posiada także spore doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też rewelacyjnie potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz adwokat specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Kancelaria adwokacka występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, a także w postępowaniu karno-skarbowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a my gwarantujemy zadowolenie!

Szczegóły strony www.kancelaria-libero.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-libero.pl:

adwokat Łódź

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Poznań »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Serwis prawniczy e-prawnik.pl uruchomił sekcję Akademia Prawa. Dostęp do wszystkich treści tej sekcji jest bezpłatny. Sekcja powstała aby pomóc oraz ułatwić życie studentom prawa i aplikantom.

  Pomoc w egzaminach możliwa jest dzięki testom aplikacyjnym pozwalającym na powtórzenie materiału i lepsze przygotowanie się do egzaminów. Testy na aplikację online są dostępne za darmo. Zostały one podzielone na mniejsze kategorie zgodnie z zakresem tematycznym: m.in. Prawo karne, prawo cywilne. Wśród testów znajdują się także egzaminy z poprzednich lat wraz z kluczem odpowiedzi.

  Studenci i aplikanci na stronie znajdą także informacje dotyczące szkoleń i praktyk dla studentów prawa oraz oferty wynajmu mieszkań na okres studiów a także oferty praktyk i szkoleń dla młodych prawników oraz wzory przydatnych na studiach dokumentów.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • podpis elektroniczny »

  Jeśli dość masz tradycyjnego podpisywania zaświadczeń, nie istotne czy prowadzisz firmę czy jesteś osobą fizyczną to na pewno przyciągnąć uwagę twą winien podpis kwalifikowany cena, jaki jest w głównej ofercie podpis.ifrom.pl Bez wątpienia to spore udogodnienie pod każdym względem dla każdego, dlatego że przyzwoli nam ono oszczędzić mnóstwo cennego czasu. Wyimaginujcie sobie przypadek, gdy musicie odbyć bardzo daleką podróż ażeby złożyć podpis na ważny dla własnej osoby dokument. W owym przypadku nieoceniony wyrazi się omawiany podpis kwalifikowany, który pozwoli nam na duże oszczędności godzin i pieniędzy. System ten jest ponadto także dopracowany w ten sposób, żeby był maksymalnie bezpieczny. Analizując ową materię w kontekście stawki i użyteczności, nie ulega to wątpliwości, że to intratna inwestycja.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Zbudowana przez doświadczonego adwokata Piotra Hoffmanna kancelaria mecenasów ze stołecznego miasta chce zachęcić wszelkich Was wszystkich do długookresowej kooperacji z nami. Nasza wypróbowana prawna kancelaria obsługuje wszelkich klientów indywidualnych tudzież spółki. Kancelaria sądowa ?Hoffman i Wspólnicy? angażuje jedynie wysoce doświadczonych i kreatywnych prawników, którzy chętnie dopomogą Państwu w wszelkiej, nawet niemożliwej do wygrania sprawie sądowej. Nasi adwokaci czynnie radzą menedżerom i zatrudniającym ich korporacjom, w rozprawach zarówno karnych jak również cywilnych. Gremium prawników warszawskiej kancelarii prawnej Hofmann i Wspólnicy jest złożone z prawników, którzy pokazują ogromną ciekawość prawniczą i zawsze podchodzą z dużym zapałem do pełnionej roboty.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deklaracja VAT-7 »

  Rozliczanie formularzy VAT-7 często wydaje się się kłopotliwe dla wielu zwykłych podatników. Chcemy jednak, by wszyscy mogli prędko i prosto rozliczyć się z fiskusem, właśnie w tym celu stworzyliśmy naszą aplikację. Z naszej platformy skorzystało już bardzo wielu internautów, słuchamy ich potrzeb i uwag starając się ciągle optymalizować program. Oceny użytkowników mówią same za siebie. Nasze credo napędza nasze działania zmierzające ku optymalnemu usprawnieniu wypełniania formularzy PIT i cały czas kroczymy dobrą drogą, której się nieprzerwanie trzymamy. Jesteśmy w stałym kontakcie z ekspertami od prawa i podatków aby pod każdym względem zatroszczyć się o bezpieczeństwo i wygodę naszych odbiorców. Deklaracja VAT-7 wypełnisz darmowo w naszym programie - wypróbuj sam i rozlicz się z fiskusem w 5 minut.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Moda polska sukienki - odzież damska w evepolka.pl »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Adwokat, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jestem adwokatem, który respektuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w rozwodach. Zabiegam o subtelność, błyskawiczność w wyjaśnianiu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Gwarantuję rzetelne doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Na codzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi wiąże się ta raczej niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pojednać rozwodzących się współmałżonków, zabiegając o ich wspólne dzieci, jak i finanse. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych.
  W otwartej parę lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najskuteczniejszych fachowców w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Kontrahentów miesięcznie. W prawie 100% realizowane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy więc pełną i wiarygodną kancelarią adwokacką która jest w stanie poradzić sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grona niezliczonej liczby zadowolonych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas jako swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych kompetencjach i naszych nowoczesnych metodach pracy.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • radcowie prawni Białystok http://kancelariarp.pl »

  Kancelaria RP świadczy doskonałej klasy usługi prawne w różnorakich specjalizacjach. Adwokaci służą swoją pomocą nawet w w najwyższym stopniu skomplikowanych przypadkach. Posiadają oni udokumentowane kwalifikacje i również wykazują odpowiednie podejście do klienta, za sprawą czego sprawa może zostać rozwiązana skutecznie. Obsługa prawna dotyczy nie tylko osób fizycznych, ale też podmiotów gospodarczych. Kancelaria bez ustanku się rozwija, a specjaliści podnoszą swoje umiejętności na każdym kroku, za sprawą czego usługi wykonywane są profesjonalnie a oprócz tego cierpliwie. Każda sprawa obsługiwana jest w sposób indywidualny, z tej przyczyny prawnicy są w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązania, którymi można kierować się w takich sprawach. Usługi prawne realizowane są na bardzo wysokim poziomie, a co najważniejsze są one dostępne dla klientów w dobrych cenach.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny Adwokat w Lublinie »

  Jeśli jesteś osobą, która zdecydowała się na separację rozwód, podział majątku lub potrzebujesz porady w sprawach z zakresu władzy rodzicielskiej, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wymienione usługi, to tylko część z tych, którymi zajmuje się skuteczny Adwokat w Lublinie- Magdalena Nowak. To wykształcona osoba, dla której przede wszystkim liczą się ludzie i ich problemy. Nieważne z jaką sprawą przychodzisz- zawsze zostaniesz wysłuchany i obdarzony wsparciem prawnym. Kancelaria adwokacka Lublin, znajduje się w samym jego centrum, przy ulicy Chopina 32/13. Dobry adwokat do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie, kieruje się wyczuciem i jest pełen empatii i tak też jest w tym przypadku. W trosce o klienta i jego potrzeby, kancelaria świadczy szeroki zakres usług- prawo rodzinne, prawo cywilne – adwokat doskonale zdaje sobie sprawę, że sytuacje, które spotykają nas na co dzień nie zawsze są łatwe i często wymagają czasu i wsparcia, jeśli chodzi o prawo karne, dlatego Kancelaria adwokacka współpracuje z doświadczonym, wykwalifikowanym adwokatem, jakim jest Tomasz Nowak, specjalizujący się w zakresie prawa karnego.

  Data dodania: 20 11 2020 · szczegóły wpisu »