Angielski Online


Reklamy Google


Prawnik Toruń

Prawnik Toruń Adwokat, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jestem adwokatem, który respektuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w rozwodach. Zabiegam o subtelność, błyskawiczność w wyjaśnianiu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Gwarantuję rzetelne doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje po za sądowe.
Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Na codzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi wiąże się ta raczej niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pojednać rozwodzących się współmałżonków, zabiegając o ich wspólne dzieci, jak i finanse. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych.
W otwartej parę lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najskuteczniejszych fachowców w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Kontrahentów miesięcznie. W prawie 100% realizowane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy więc pełną i wiarygodną kancelarią adwokacką która jest w stanie poradzić sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grona niezliczonej liczby zadowolonych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas jako swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych kompetencjach i naszych nowoczesnych metodach pracy.

Szczegóły strony www.adwokat-torun.pl/adwokat-torun:

Podlinkuj stronę www.adwokat-torun.pl/adwokat-torun:

Prawnik Toruń

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowanie »

  W życiu człowieka, w większości przypadków zdarzają się sytuacje, w których ponosi on jakieś straty, wywołane działaniem innej mężczyźni i kobiety. Ma możliwość być to działanie celowe lub nie, niemniej jednak i tak, za wyrządzone krzywdy, powinno się się kompensata, która stratę wynagrodzi. W takiej sytuacji, możemy mówić o odszkodowaniach, które są świadczeniami jakie należą się owemu poszkodowanemu za wyrządzenie szkody poprzez osobę trzecią. Szkody takie mogą być bardzo różnorakie i odnosić się mogą do wielu dziedzin życia, a przykładów na wypłacanie wszelkich odszkodowań jest co niemiara. Jako przykład, możemy podać chociażby zniszczenie samochodu, uszczerbek na zdrowiu, spowodowany aktywnością osoby trzeciej czy wybicie szyby w oknie. Za właściwie każde z tych sytuacji, mogą być różnorakie konsekwencje, bowiem poszkodowany ma możliwość umówić się z osobą, która te szkody wyrządziła polubownie albo skierować sprawę do sądu, który to orzeka rodzaj i wielkość kary. Nieco przeciwnie, sprawa wygląda jeśli chodzi o Zakład ubezpieczeń Społecznych, który wypłaca odszkodowania w momencie, kiedy dana osoba od przykrego zdarzenia była ubezpieczona. W przeciwnym razie, nie otrzyma ona jakiejkolwiek rekompensaty z tego tytułu (np. ubezpieczenie na żywot zdrowie, itp.).

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klauzule niedozwolone »

  Posiadasz stronę internetową, agencje nieruchomości, agencje turystyczną, a może sklep internetowy? Czy wiesz czym są klauzule niedozwolone? To potencjalne niebezpieczeństwo dla finansów Twojej firmy. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów od pewnego czasu intensywnie kontroluje regulaminy oraz umowy przedsiębiorców pod względem obecności klauzul niedozwolonych. Pojawienie się chociaż jednej klauzuli niedozwolonej niesie za sobą ogromne konsekwencje. Dowiedz się czym są klauzule niedozwolone i nie daj się zaskoczyć!

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Zorientowana na obsługę klienta indywidualnego oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Oferująca dogłębną analizę zgromadzonych dokumentów i specyficznej sytuacji klienta w świetle aktualnych aktów prawnych. Adwokat zapewnia ogólne wsparcie merytoryczne w zakresie formalności, dokumentów i przepisów oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie, odszkodowanie z kancelarią Vivendum. »

  Ubiegasz się o odszkodowanie a nie możesz go dostać ? Szukasz profesjonalnej pomocy ? W takim razie doskonale trafiłeś ! Pomożemy Ci odzyskać należne odszkodowania . Jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku. Od wielu lat zabiegamy o zadowolenie klienta i pomagamy mu w trudnych chwilach. Kiedy myślisz, że nikt nie może Ci pomóc zjawiamy się my, kancelaria prawna Vivendum. Gwarantujemy pełne zadowolenie i rzetelną pomoc. Jesteśmy profesjonalistami więc doskonale wiemy jak rozwiązać Twoje problemy. Oferujemy kompetentne usługi na najwyższym poziomie. zadośćuczynienie z nami to nic trudnego.. Naszym celem jest pomoc na wypadek trudności prawnych w uzyskaniu odszkodowania. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc tym, którzy tej pomocy oczekują. Doskonale rozumiemy naszego klienta dlatego zapewniamy Ci kompletne podejście do sprawy. Rozwiązanie Twoich zmartwień jest bliżej niż myślisz. Skontaktuj się z nami. Nie myśl, aż problem rozwiąże się sam. Możesz nam zaufać. Profesjonalne podejście i kompetencja to to co nas wyróżnia. Vivendum Kancelaria prawna oferuje pomoc i doradztwo w każdej sytuacji. Chcemy aby nasz klient mógł czuć się bezpiecznie.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • radca prawny Oświęcim »

  Poszukujesz porady prawnej? Dzięki prezentowanej stronie internetowej masz możliwość skorzystania z pomocy kancelarii prawnej, w której możesz pozyskać porady prawne wirtualne. Radca prawny Oświęcim pomoże tobie w wielu sprawach prawnych, jakie to sami nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno na pewno wie jak pomóc tobie w rozstrzyganiu sporów sadowych, albo również w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma możliwość wam zagwarantować pomoc prawną dla waszej firmy, jeżeli poszukujemy wsparcia w momencie spisywania bądź także sprawdzenia naszych umów z kontrahentami. Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą tego typu kancelarii posiadasz już możliwość nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • FORUM PRAWNE - Darmowe porady prawne - dyskusje »

  Masz pytania w dziedzinie prawa pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego lub innego, a moze pytania dotyczace spraw urzedowych lub wlasnego biznesu i nie potrafisz znalezc odpowiedzi? Jesli tak to zwielka radoscia pomozemy Ci, zapraszajac wszystkich zainteresowanych nanasz portal lexforum.pl. Nasz portal to nic innego jak baza porad prawnych i to calkowicie za free . Porady na naszym portalu udzielane sa przy wsparciu naszych uzytkowników, którzy przyczyniaja sie do tworzenia tej bazy, piszac i odpowiadajac na zadane pytania. Jezeli chcesz nie tylko zaczerpnac porady prawnej, ale równiez podzielic sie swoja wiedza to goraco zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania sie z naszym portalem. Chetnie pomozemy w kazdej dziedzinie prawa, wejdz i przekonaj sie sam, a gwarantujemy, ze nie pozalujesz

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • kredyty »

  Pieniądze to kwestia, w jakiej poniekąd przenigdy nie odczuwamy nadmiaru, jest wprost przeciwnie nagminnie nam jej brak. Poza schematycznym procedurami jej dostawania innymi słowy poza szczytną robotą są również odmienne sposoby, by błyskawicznie stłumić namolne problemy finansowe. Mowa tu bez wątpliwości o materii, jaką nazwać zdołam jako kredyt z komornikiem. Ewidentnie w tej materii przynieść ulgę nam zdoła kredytpolsa.net. Dzięki fachowej usłudze błyskawicznie uda nam się wybrnąć z dylematów. Taka opcja jest nader istotna głównie w tak niepewnych czasach.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Zbudowana przez doświadczonego adwokata Piotra Hoffmanna kancelaria mecenasów ze stołecznego miasta chce zachęcić wszelkich Was wszystkich do długookresowej kooperacji z nami. Nasza wypróbowana prawna kancelaria obsługuje wszelkich klientów indywidualnych tudzież spółki. Kancelaria sądowa ?Hoffman i Wspólnicy? angażuje jedynie wysoce doświadczonych i kreatywnych prawników, którzy chętnie dopomogą Państwu w wszelkiej, nawet niemożliwej do wygrania sprawie sądowej. Nasi adwokaci czynnie radzą menedżerom i zatrudniającym ich korporacjom, w rozprawach zarówno karnych jak również cywilnych. Gremium prawników warszawskiej kancelarii prawnej Hofmann i Wspólnicy jest złożone z prawników, którzy pokazują ogromną ciekawość prawniczą i zawsze podchodzą z dużym zapałem do pełnionej roboty.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Moda polska sukienki - odzież damska w evepolka.pl »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania pomorskie »

  Ancora to firma, która pomaga Wam stawać w szranki o kapitał z tytułu odszkodowania. Chcemy dla Was zdobyć jak najwyższe świadczenia, jakie należą Wam się za wypadek transportowy. Funkcjonujemy również w sprawach szkód osobistych i majątkowych. Zawsze robimy wszystko dla dobra klienta. Zapraszamy do darmowych konsultacji z naszymi pracownikami, którzy zrobią wszystko, abyście odzyskali należne Wam pieniądze. Na samym początku zapoznamy się z Waszą sprawą. Nie będziemy pobierali od was żadnych opłat, jedynie w Waszym imieniu przygotujemy odpowiednie dokumenty i również rozpoczniemy walkę o Wasze finanse. Nie wcześniej po zakończeniu całej sprawy pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji od osiągniętej kwoty. Przekonajcie się, że wespół z nami jesteście w stanie uzyskać w znacznym stopniu więcej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 01 2019 · szczegóły wpisu »