Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

 • Fuzje i przejęcia »

  Opisywana tu dziś agencja zajmuje się zdobywaniem kapitału. Doradzimy Wszystkim Państwu jak wygodnie sfinansować inwestycje. Opracowujemy to w niezwykle korzystnej cenie. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych bardzo dbamy o naszych klientów i ich zadowolenie jest dla nas rzeczą najważniejszą. Przekonaj się o tym sama zaglądając na opisywaną przeze mnie stronę firmową już dzisiaj. Gorąco zapraszamy do skorzystania z tej oferty już teraz. Napiszemy dla Was biznes plan w bardzo niskiej cenie.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pasywny przychód »

  Każdy kto pragnie być niezależnym finansowo może to osiągnąć jeśli będzie wytrwały i chętny do nauki nowych rzeczy. Jak postawisz sobie taki cel to będzie to tylko kwestią czasu. Zarabiać będziesz większe kwoty jak będziesz stawać się lepszym człowiekiem tzn. bardziej pewnym siebie, bardziej efektywnym i bardziej wytrwałym. Dlatego rozwój osobisty i motywacja jest tak niezwykle ważna. Dróg do niezależności finansowej jest dużo. Poprzez małe strony www zarabiające na programach partnerskich, poprzez zapisywanie innych w marketingu sieciowum, na wynajmu nieruchomości kończąc. Wolność uzyskamy kiedy nasz dochód pasywny będzie większy od miesięcznych wydatków.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Szybkie tempo współczesnego świata jest powodem zagubienia i dezorientacji wielu osób, którzy nierzadko nie wiedzą jak radzić sobie w życiu. Celem zaistnienia tej witryny była i jest pomoc tymże osobom w znalezieniu dróg wyjścia z trudnych sytuacji i rozwiązywaniu wielu problemów
  życiowych. Warto sięgnąć po rady i wskazówki przydatne w życiu, które zostały zamieszczone we wpisach niniejszego blogu. Tu dowiesz się jak radzić sobie w życiu, być szczęśliwym i jak osiągnąć sukces, jak poradzić sobie ze stresem, jak wykorzystać umysł w naszym życiu, jak rozwiązywać problemy rodzinne, jak zrozumieć płeć przeciwną. Odnajdziemy tam też kategorie poświęcone finansom, skutecznej nauce, szkoleniom, kursom, pracy czy zakupom. Dzięki opublikowanym w tych kategoriach informacjom dowiemy się, jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak podjąć trafne decyzje finansowe, jak zarabiać pieniądze, jak prowadzić biznes, jak mądrze i tanio kupować.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Kraju »

  Jeżeli poszukujesz witryny internetowej na którym dowiesz się wielu atrakcyjnych informacji ze świata produkcji, biznesu, ekonomii i wielu innych materii to zapraszamy na naszą branżową stronę oferujemyprace.pl - Nasza witryna to portal z radami biznesowymi, które sporządzane są przez fachowców z wielu dziedzin gospodarki. Jeżeli prowadzisz krajową firmę, również wiele skorzystasz analizując naszą naszą branżową stronę gdyż prowadzimy tutaj dział porad dla przedsiębiorców. Jeżeli jesteś bezrobotnym to także masz szansę zidentyfikować efektywne metody wypatrywania zatrudnienia oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na pewne oszczędzanie? Mamy również porady związane z kapitałami gdzie ujawniamy jak w praktyce zapracować na korzystaniu z banków. Na co dzień świeże aktualności z rynków pracy, poglądy fachowców oraz komentarze samych użytkowników portalu. Wejdź i przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe »

  Każdy z nas korzysta z jakiegoś ubezpieczenia, czy jest ono najlepszym z dostępnych na rynku? O tym można się przekonać odwiedzając nasz serwis finansowy bankierbroker.pl, przedstawiamy na nim oferty przeróżnych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu możesz wybrać ofertę najlepszą dla siebie. Zapraszam.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca i Biznes »

  Niejeden szef borykał się z kłopotem konieczności wyrzucenia pracownika. Bodźce do takiego działania bywają różne. Nierzadko przedsiębiorca nie posiada żadnego wyboru jak tylko zwolnić swojego pracownika, zwykle uznanego i wprawionego.
  Niezależnie od przyczyny wyrzucenia, szef za każdym razem powinien pamiętać o tym, że należy zachować się honorowo oraz grzecznie.
  Każdy pracodawca powinien pamiętać, że są pewne grupy pracowników objętych obroną, jakich nie może zwolnić. Zwolnienia nie wolno dać kobiecie w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, zatrudnionym których obowiązuje wiek przedemerytalny, osób będących na urlopie wychowawczym i ludzi, którzy są na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Oczywiście w przypadku upadłości firmy czy zwolnień grupowych istnieje opcja wyrzucenia osób, przynależnych do jednej z wyżej wymienionych grup. Powody wyrzucania zatrudnionych są odmienne. Zwykle w czasie kryzysu bywają to powody natury ekonomicznej, ponieważ zwykle firma nie generuje tak dużych dochodów, żeby móc utrzymać zatudnionego.
  Przyczyną może być również zakończenie trwania umowy o pracę i niechęć do dalszej pracy z zatrudnionym, którego dotyczyła umowa. W przypadku nagannych zachowań takich jak na przykład kradzież czy działanie na niekorzyść przedsiębiorstwa szef ma opcję zwolnienia dyscyplinarnego, o ile oczywiście posiada dowody na niesłuszne działania swojego pracownika.
  Niezależnie od przyczyny szef zawsze
  za każdym razem w sposób grzeczny musi wyrazić podziękowania za współpracę i w zgodzie przerwaćwspółpracę.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na działalność gospodarczą »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce okołobiznesowej. Umieszczamy w tym serwisie różnego rodzaju pewne pomysły na rozkręcenie swojego pierwszego biznesu w życiu. Mówimy co czynić i jak robić aby Twój biznessię powiódł i przynosił Tobie zarobki. Jeżeli doszedłeś do konkluzji, że pracau kogoś na etacie nie jest pasjonująca dla Ciebie lub po prostu pragniesz mieć własny interes, to zapraszamy na nasz vortal biznesowy. Pomysl na biznes - u nas tylko pewne i sprawdzone pomysły na własny biznes. W naszej ofercie również różnego rodzaju rozmowy z ludźmi z branży biznesowej. Prezentujemy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Kiedyś także ktoś im pomógł w uruchomieniu własnego interesu, w tej chwili oni pomogą Tobie. Pokażą co robić, aby biznes się powiół i przyniósł zarobki, opowiedzą o swoich tipsach biznesowych i trikach, przedstawią biznesowe know how. Nasz wortal posiada też przewodnik, gdzie pokazujemy krok po kroku jak rozkręcić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od podstaw. Nie trzeba się już głowić jak to zrobić, odpal nasz serwis, otwórz swój biznes i zacznij inkasować pierwsze dochody.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda »

  W tym serwisie znajdziesz wszystkie  najważniejsze informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najnowsze wiadomości z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się jak zainwestować swoje pieniądze . Jeśli masz problemy z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z fiskusem.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym wiele nie zarobisz.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm polskich »

  Bezpłatna informacja w branży. Bezpłatna promocja Twojej spółki w internetowej rzeczywistości.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zależy znacząco od dobrej informacji. Portal proxibank.pl to właśnie takie miejsce, gdzie śpiesznie można odkryć potrzebną informację . To perfekcyjne miejsce dla właścicieli firm/spółek/korporacji każdej wielkości zarówno do prezentowania oferty własnego przedsiębiorstwa, jak również do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym pokazać można własną propozycję video. Jest to również bezpłatny folder stron www.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na serwisu pomogą Ci na dość szybkie, sprawne i przynoszące wymierne profity odszukanie treści biznesowych. W serwisie można wyszukać spółki, kursy, domy mieszkania, znaleźć produkty, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm/spółek/korporacji jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, za darmo, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych prywatnej firmy. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi pozycjonowanie stron strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszelkie sposobności, znajdź adres firmy, wyszukaj nabywcy, kontrahenta, potrzebne informacje. Genialna informacja w branży to podstawa. Ze 100% pewnością znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o Europie - studia, praca, biznes, życie za granicą »

  Europa i Unia Europejska - praktyczne informacje dla każdego; studia i praca za granicą, biznes i fundusze unijne dla firm, prawo i podatki w Unii, turystyka zagraniczna, kultura, zwyczaje, życie za granicą... oraz wiele innych przydatnych porad i ciekawostek. Jeden portal - cała Europa!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • agencja reklamowa poznań »

  Efektywna reklama jest niezwykle istotna dla sprawnego rozwoju przedsiębiorstwa, który owocuje obfitymi zyskami i dobrą popularnością w gronie interesantów. Bez optymalnych przekazów reklamowych albowiem nasi ewentualni kontrahenci mogą nie poznać naszej obowiązującej oferty, w dziedzinie jaką jest projektowanie folderów poznań lub też zupełnie nie wiedzieć o aktywności naszej firmy. Dlatego też, zwłaszcza kiedy jesteś szefem małej lub średniej firmy, powinieneś zadbać o sprawienie sobie funkcjonalnej reklamy, a zachęcającą kampanię promocyjną urzeczywistni dla Ciebie banery flash! Zarówno konwencjonalne artykuły marketingowe, na przykład plakaty i katalogi, jak i kompleksowe kreowanie firmowego wizerunku ? to wszystko otrzymasz, inicjując kooperację z napomkniętą instytucją!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • liga mistrzów bilety »

  Pragnąłbyś zobaczyć najciekawsze rozgrywki manchester united biletypiłkarskie na własne oczy? Nasze przedsiębiorstwo proponuje bilety na ligę mistrzów na największe boiska. W ofercie naszej firmy wyszukasz wejściówki na mecze Barcelony, Arsenalu, Chelsea czy Manchesteru United. Naszą specjalnością są wyjazdy motywacyjne połączone z podróżami na rozgrywki piłkarskie ligi mistrzów na przeróżne stadiony sportowe.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów »

  O ile interesują Was usługi tj. archiwizacja dokumentów, to prezentowana tutaj oferta z całą pewnością będzie dla niego rewelacyjną propozycją. Należy ona do fachowej firmy zajmującej się archiwizacją, porządkowaniem i niszczeniem dokumentów oraz akt dzięki którym bez kłopotu będziemy mogli utrzymać w rzeczywistości wysoki poziom porządku w jakichkolwiek dokumentach własnej spółki. Niszczenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentów i akt zawsze są tutaj wykonywane na najwyższym możliwym poziomie, a oprócz tego ze stuprocentową skutecznością, co zapewnia całkowite zadowolenie każdemu kontrahentowi który tylko zdecyduje się właśnie na tą ofertę.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na małą firmę »

  Dużo osób upatruje sukces w zakresie prowadzenia spersonalizowanej spółki. Kwestia otworzenia własnej działalności może być przecież ogromnym wyzwaniem. Własny biznes - Jaki biznes może stać się sposobem na postęp w karierze, lecz może także stać się naszą klęską. Otwierając swój biznes warto przeanalizować wszelkie wady jak też zalety czy też wtedy wybrać. Początkujący przedsiębiorcy mają różnorakie bodźce podejmując trud wdrażania w życie swojego biznesu Tak bywa może być to: zapał zarobienia wielu pieniędzy także praca na siebie. Pożądane byłoby jednak także wspomnąć o niechęci do pracy na rzecz innych, chęci rozwoju na stanowisku, jak również panującym w państwie bezrobociu. Te impulsy podobnie popychają ludzi do lokowania czasu także gotówki w progres swojej korporacji. Dziś na swój biznes a także jego progres możemy otrzymać zasoby finansowe z Unii albo z rządu, czy z urzędów. Tego typu pomoc pozwoli nam rozwijać biznes a także zorganizować płynność finansową, której początkowo z reguły brak. Należałoby dostarczyć dodatkowe środki finansowe z dostępnych dotacji, bo może to nam pomóc w znacznie szybszym zrealizowaniu dochodów. Poza tym, dzięki założeniu przedsiębiorstwa możemy stworzyć dodatkowe miejsca pracy, jest to niesłychanie korzystne dla całego społeczeństwa plus dla naszej gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Zarobiłeś za granicą dużo pieniędzy i po powrocie do Polski chcesz je wymienić na złotówki? Nie wiesz jednak czy to najlepsza pora, czy może jednak jeszcze trochę poczekać? Odwiedź nasz portal finansowy i dowiedz się tego i wiele więcej!

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o Oddziaływaniu Przedsięwzięcia na Środowisko to dokument, który jest konieczny w przypadku realizacji projektów mogących znacząco wpływać na przyrodę. Taki raport wymagany jest także często, gdy istnieje podejrzenie, że przedsięwzięcie może potencjalnie zagrażać zaburzenia naturalnego rytmu funkcjonowania środowiska. Szczegółowe przepisy warunkujące ograniczenia zostały zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 roku (Dz.U.2010.213.1397). Jest więc potrzebna gruntowna znajomość prawa, aby prawidłowo przygotować raport i sprostać wszystkim wymaganiom. Błędne dane lub mało szczegółowe informacje mogą się przyczynić do faktu, że decyzja zostanie odrzucona przez odpowiednie organy decyzyjne administracji państwowej. To dlatego tak ważne jest, aby wybierając firmę realizującą raport, kierować się ich doświadczeniem, sukcesami oraz posiadanym sprzętem. Prawidłowo wykonana usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także bardzo cenny czas (źle przygotowana dokumentacja może opóźnić realizację planu nawet o kilka miesięcy).

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karta przedsiewziecia »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program płace »

  Firma przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich jak również wielkich przedsiębiorstw. Aplikacje finansowe charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami oraz intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy swoją pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy księgowe oraz magazynowe. Więcej informacji tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja opakowań - ragus.pl »

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które to istotnie przyczynią się do reklamy Państwa firmy.
  Oferujemy opakowania dostosowane do aktualnych potrzeb naszego klienta. W naszym asortymencie posiadamy opakowania z tektury litej, które idealnie sprawdzą się do zapakowania perfum lub słodyczy. Ekologiczne pudełka tekturowe, a także opakowania, torby oraz koperty ozdobne na każda okazję i okoliczność.
  Posiadamy rozbudowaną ofertę produktów POS (wspomagających sprzedaż) począwszy od Stander'ów Hanger'ów i Wobbler'ów poprzez Display'e i Dispensery, a kończąc na ozdobnych owijkach na butelki i wiele więcej, aby reklama Państwa firmy była jeszcze skuteczniejsza i przynosiła oczekiwane zyski.
  W naszej ofercie mogą Państwa znaleźć standardowe materiały poligraficzne pomocne w promocji marki, jak na przykład plakaty, ulotki, broszury. Personalizowanie kalendarze ścienne i biurkowe, teczki, katalogi, naklejki i wiele innych. Mamy wszystko, czego potrzebujesz.
  Jesteśmy elastyczni i staramy się zaspokoić klientów z każdej branży, dlatego oferujemy m. in. karty drinków, karty do gry, instrukcje dla farmacji, a nawet mapy do globusów. Ale to również nie wszystko. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim jego potrzebom potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »