Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Biuro Rachunkowe Chorzów »

  Flexible Finance umiejscowione w Chorzowie, oferuje doskonałej jakości usługi rachunkowe. Jeśli otwarłeś własną firmę i pilnie szukasz kogoś, kto zawodowo zająłby się jej prowadzeniem od strony rachunkowości to trafiłeś idealnie. Na stronie zamieściliśmy ofertę wszystkich pełnionych przez nas usług, a także ich cennik. W przypadku kompleksowej obsługi firm jednak, stawki ustalane są indywidualnie. Jeśli natomiast dopiero rozmyślasz nad zarejestrowaniem własnej działalności gospodarczej, oferujemy wsparcie w zakresie fachowego doradztwa.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Jeleniej Górze »

  Nasza oferta zapewnia kompleksowe, profesjonalne usługi za przystępną cenę. Gwarantujemy wykonanie usług rzetelnie, terminowo z zachowaniem należytej staranności. Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

  W imieniu naszych klientów zajmujemy się współpracą z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi organami uprawnionymi do kontrolowania firmy.

  Działalność prowadzimy na podstawie wymaganych uprawnień państwowych i zawodowych licencji

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - obsługa księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Gubinie »

  Aktualnie każda potężna firma posiada osobisty dział rachunkowy. A co z małymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura księgowego. Teraz nasówa się pytanie. Jak myszlisz? W dobie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się wiele platform web oferujących usługi rachunkowości na dystans. Czy warto korzystać z takich ofert? Zdecydowanie nie. Dokumentacja naszej firmy to tak faktycznie strategiczne wiadomości. Powierzając te dane przez sieć portalowi księgowemu, może się zdarzyć taka okoliczność, że z powodu usterki dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, ponieważ mają to napisane w własnych regułach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku znanych w naszym mieście biur księgowych. Już po kilkunastu minutach ustaleń z ich właścicielami jesteśmy w stanie oszacować, czy warto jednej z nich polegać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma miano sumiennej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie A.Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość oferowania usług.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Fachową księgowość dla Twojego biznesu oferuje nasze biuro hossa. Nasza firma przedstawia pełną gammę usług wykonywanych w bardzo wysokim standardzie i po najniższych cenach na rynku. Postaw na pełen profesjonalizm, korzystne ceny, już teraz sprawami finansowymi Twojej firmy ma szansę zająć się wykwalifikowana księgowa. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Pożądane są fachowe i tanie usługi świadczone przez biuro rachunkowe Poznań? W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z naszej firmy. Oferujemy pełną księgowość Poznań dla naszych interesantów, rozliczamy KPiR, ryczałt, sporządzamy deklaracje podatkowe i innego rodzaju pisma. Oprócz tego świadczymy usługi w zakresie kadry i płace. Jeżeli ciekawią cię nasze usługi księgowe Poznań cennik wypatrzysz na naszej stronie.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Inni ludzie zdają sobie sprawę w obecnych czasach niełatwo o dobre skrypty do wystawiania rachunków czy także faktur. Wpisując przykładowo sformułowanie ?biuro rachunkowe Rzeszów? otrzymujemy wiele błędnych rezultatów, a wszak zależy nam na idealnej odpowiedzi.
  Obmyślając wczasy żadna osoba nie ma chęci myśleć o rozliczeniach. Spójrz na reklamowaną propozycję w tym momencie, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Ci to co zawsze potrzebowałeś. Staramy się, żeby nasz klient w każdym momencie był zadowolony, zarówno z naszych działań jak i wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koronowo Biuro Rachunkowe Księgowe »

  Zapraszam przedsiębiorców z Koronowa i okolic do zapoznania się z ofertą mojego biura i skorzystania z jego usług. ?Księgowa?, biuro rachunkowe Koronowo, w ofercie posiada kompleksową obsługę księgową, prowadzenie niezbędnej dokumentacji kadrowo-płacowej i pracowniczej, rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, ewidencję ryczałtu, rejestry VAT nabycia i dostawy, deklaracje VAT, oraz prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Proponuję, także osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej, rozliczenie rocznych deklaracji PIT, a także sporządzenie dokumentacji do zwrotu VAT za materiały budowlane. Doskonała orientacja w najnowszych obowiązujących przepisach, Certyfikat Ministra Finansów jak i 15-letnie doświadczenie sprawiają, że śmiało mogą Państwo złożyć księgowość swojej firmy na barki mojego biura. Biuro księgowe Koronowo, dzięki kameralnemu charakterowi, gwarantuje indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz odbiór dokumentacji.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  SUPREMIS złoty partner SAP cieszy się zaufaniem wśród przedsiębiorstw chcących wdrożyć oprogramowanie dla firmhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware. SAP Business One to system dla firm uznany na całym świecie. System ERPhttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html to CRM, kadry i płace, program nieruchomości oraz inne. Ten program do zarządzania gwarantuje zwrot z inwestycji. Ulepszy pracę i wykonywanie obowiązków. http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe Bielsko »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów P. U. „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka zlokalizowana jest na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie, wiedzę która posiadają nieustannie pogłębiają żeby być na bieżąco a oprócz tego skutecznie realizować swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 i również Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich znajomość rzeczy a oprócz tego pasja, kooperacja z odpowiednimi biurami, ogromny zakres działania oraz terminowość wykonywanych zleceń. Wysoka klasa świadczonych usług gwarantowana. Do zapoznania z szerszą propozycją zapraszamy na stronę bądź do siedziby kancelarii w Bielsko-Białej.

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Inowrocław Cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która wspiera wielu lokalnych przedsiębiorców. Nasz zespół złożony jest z kompetentnych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. To właśnie wszechstronność i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że umiemy współpracować z Klientami z wielu branż i skutecznie rozliczać ich wydatki. Prowadzone przez naszą firmę usługi rachunkowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy profesjonalne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez naszych specjalistów raporty finansowe ułatwią Ci podejmowanie racjonalnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania koniecznych dokumentów. Razem określimy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Sprzedajemy także funkcjonalne programy do zarządzania finansami firmy, dzięki którym zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla nas kluczowa jest skuteczność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę w dziedzinie prawa i bogate doświadczenie w współpracy z różnorodnymifirmami. Praktyczne programy księgowe dają nam możliwość szybciej rozliczać Twoje rachunki i sprawniej analizować strukturę Twoich finansów. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 21 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program płace »

  Firma przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich jak również wielkich przedsiębiorstw. Aplikacje finansowe charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami oraz intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy swoją pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy księgowe oraz magazynowe. Więcej informacji tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy SKP www.ksiega-podatkowa.pl »

  Program księgowy SKP Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl jest przydatny, a jednocześnie bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Jest przeznaczony dla małych i średnich firm, a także dla biur rachunkowych. Posiada szereg zalet, które sprawiają, że jest popularny tam gdzie prowadzona jest mała księgowość. Spróbujemy go trochę przybliżyć.
  Jest to kpir program księgowy, którego obsługa jest wyjątkowo prosta. W efekcie bez trudu upora się z nim każdy. Ten program do małej księgowości skonstruowany jest tak, że pozwala na błyskawiczny import danych księgowych z innych programów, które były użytkowane dotychczas. Ma to bardzo duże znaczenie dla tych firm, które decydują się zmienić używane dotąd oprogramowanie. Program SKP może zostać rozszerzony o dowolnie wybrane moduły, tworząc tym samym aplikację świetnie dopasowaną do potrzeb. Moduły te to:
  -Płace i ZUS;
  -Środki Trwałe;
  -Kilometrówka;
  -Delegacje krajowe i zagraniczne;
  -Fakturowanie;
  -Magazyn;
  -Podatek VAT razem z JPK_VAT.
  Jak widać, daje naprawdę bardzo duże możliwości. Kupujący decyduje, z jakich modułów chce korzystać i tylko za nie płaci. Decydując się na ten program Super Księga Podatkowa www. ksiega-podatkowa. pl, zakupu dokonuje się raz. Producent dał jednak swoim klientom wybór. Mogą oni, bowiem zdecydować się na przedłużenie opieki serwisowej na kolejny okres. Tym samym dostaną również dostęp do najnowszych aktualizacji i wsparcia doświadczonych konsultantów. W tym programie uwzględniono regulacje wprowadzone przez Polski Ład, między innymi zmiany w PIT, minimalny podatek dochodowy, zmiana progu podatkowego, zmiany w leasingu i amortyzacji.
  Kpir program księgowy SKP to idealny wybór dla firm gdzie prowadzona jest mała księgowość (książka przychodów i rozchodów lub ryczałt ewidencjonowany). Zaskakująco intuicyjna obsługa, mnóstwo modułów i naprawdę przystępna cena – wszystko to sprawia, że jest to program, który warto w swojej firmie mieć

  Data dodania: 07 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo księgowe Warszawa »

  Zlokalizowane w Warszawie biuro księgowe Sonar dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze osób fizycznych, spółek oraz fundacji. Jako zespół licencjonowanych doradców podatkowych pomaga w interpretacji przepisów podatkowych oraz wypełnianiu wniosków do urzędów skarbowych, sporządza deklaracje podatkowe i również sprawozdania dla GUS. Realizując usługi księgowe dla małych a także dużych firm, prowadzi pełną księgowość, książki przychodów oraz rozchodów, przygotowuje rejestry, deklaracje VAT a oprócz tego prowadzi ewidencje środków trwałych. Sporządza pliki JPK, wnioski kredytowe i również sprawdza zapisy na kontach księgowych. W ramach kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, prowadzi dokumentację kadrową pracowników, oblicza podatki a oprócz tego nie tylko. Pełna rachunkowość dla firm, doradztwo podatkowe, biuro Sonar zaprasza do współpracy, Warszawa oraz okolice.

  Data dodania: 27 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych Bydgoszcz »

  Tax-Spot zlokalizowane w Bydgoszczy to biuro rachunkowe funkcjonujące na rynku od wielu lat. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i również małe firmy czy duże przedsiębiorstwa. Jako zespół specjalistów w zakresie księgowości a oprócz tego podatków zapewnia elastyczne podejście i również fachowe konsulting. Realizując usługi księgowe, prowadzi księgi handlowe, ewidencje a oprócz tego sprawy urzędowe w imieniu klientów. Sporządza deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne i również finansowe. Oferuje duży wybór rozwiązań upraszczających rachunkowość. Prowadzi elektroniczny obieg dokumentów, udostępniając je on-line. Tax-Spot para się obsługą kadrowo-płacową. Organizuje szkolenia dla klientów zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej i również aspektami prawnymi związanymi z jej prowadzeniem.

  Data dodania: 07 04 2021 · szczegóły wpisu »