Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'mieszkania':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Mieszkania »

  Nie chcesz już odwiedzania mieszkań, które w ofertach znajdujących się w Internecie bądź prasie wyglądały interesująco, jednak wizyta w nich Cię rozczarowała? Polecamy program dostępny w naszym serwisie ? Wirtualne Wizyty. Wirtualne Wizyty to panoramiczna wizualizacja nieruchomości, którą możesz obejrzeć za pomocą Twojej przeglądarki internetowej. Nigdy wcześniej oglądanie ofert z rynku nieruchomości nie było bardziej satysfakcjonujące. Z naszego serwisu możesz korzystać za darmo, odnajdziesz u nas tysiące wyłącznie aktualnych ogłoszeń.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkaniach i innych nieruchomościach »

  Wycenę nieruchomości może zrobić rzeczoznawca majątkowy, który określa następujące wartości: wartość rynkową nieruchomości, wartość odtworzeniową nieruchomości oraz wartość katastralną nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości to nieruchomości, które są przedmiotem obrotu. Wartość ta jest przewidywana na podstawie nieruchomości, uwzględniając ceny transakcyjne, które były spełnione przy warunkach ustalonych w art. 151.1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Natomiast wartość odtworzeniową nieruchomości określa się dla nieruchomości, które nie mogą być przedmiotem obrotu rynkowego, a także w sytuacji, gdy wymagają tego szczególne przepisy. Wartość takiej nieruchomości równa się kosztom jej odtworzenia, uwzględniając jej zużycie. Ostatnią wartością, jaką wycenia rzeczoznawca majątkowy jest wartość katastralna nieruchomości. Kwota, którą określa rzeczoznawca w tym przypadku odnosi się do nieruchomości, które wymienione są w przepisach o podatku od nieruchomości.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz szczegółowy wykaz danych o kredytach mieszkaniowych »

  Mieszkania Szczecin to witryna www, gdzie wypatrzysz lokale mieszkaniowe odpowiadające Twoim potrzebowaniom. Znajdziemy kupca na Twoje gniazdko, skorzystaj z naszej propozycji. Po fajnej podróży miło się przyjeżdża do swego domu. Mieszkania Szczecin są na wyciągnięcie dłoni, zobacz. Sprzedaż lokalu mieszkaniowego nie jest banalną materią, morza papierkowej pracy nie da się obejść. Tak wielgachną bazę ofert nieruchomości odnajdziesz tylko u nas, podział na kategorie uprości Ci poszukiwania.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomości Wisła »

  Gorąco witamy na naszej stronie internetowej www.skkustron.com. Jesteśmy firmą produkcyjno ? budowlano ? handlową i działamy dla Państwa już od 1999 roku, i z coraz to większym zainteresowaniem naszych klientów rozwijamy swoją działalność. Fachowo zajmujemy się budowaniem mieszkań o wysokim standardzie przy wykorzystaniu tradycyjnych technologii i doskonałych materiałów. Dużym atutem naszych inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która idealnie zapewnia wysoki komfort mieszkania i wypoczynku. Dla jeszcze większego zaangażowania, na specjalne życzenie klienta dostosowujemy zarówno projekty obiektów, jak i aranżacje wnętrz w taki sposób, aby jak najbardziej sprostać Państwa oczekiwaniom. Bardzo gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami. Odwiedź nas na www.sskustron.com i szczegółowo poznaj naszą działalność oraz wybierz mieszkanie dla siebie, a na pewno się nie zawiedziesz. Serdecznie zapraszamy do zastanowienia się nad naszą bogatą propozycją.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kraków »

  Planując pozyskać własne cztery ściany dobrze korzystać z pomocy renomowanego developera jakim jest SM Salwator. Spółdzielnia ta działa zwłaszcza na południu kraju. Dobrze wiemy, iż wartości lokali w Krakowie są bardzo różnorodne, a niezbyt wygórowane oferuje wspomniana wyżej deweloper Salwator. To jaki koszt poniesiemy, jest zależne w szczególności od położenia lokalu. Wiadomo,że im krótsza droga do centrum, tym koszty są wyższe. Musimy być przygotowani na średni koszt w okolicy pięciu i pół tysięcy za m kw. Nie tak drogie osiedla stolicy Małopolski to chociażby Swoszowice oraz Prokocim, gdzie koszty oscylują wokół czterech tysięcy za metr kwadratowy. Wśród najbardziej kosztownych sektorów Krakowa jest Śródmieście czy też Kazimierz, tutaj zakres kwotowy waha się wokół ośmiu i pół tysięcy za m kw. Nowoczesne lofty w Mieście Królów tworzą się w wyjątkowo ekspresowym okresie. Apartamenty powstają w interesujących lokalizacjach.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Wrocławskich nieruchomościach »


  Dużej liczbie polskich miastach, których gospodarki są dobrze rozwinięte i zorganizowane czasami brakuje siły roboczej. Szczególnie chodzi tu o pracowników wykwalifikowanych. Z tego powodu od czasu do czasu, władze tych miast, organizują specjalne akcje, które mają nakłonić ludzi do przyjazdu do nich i podjęciu pracy. A wiadomo, że gdy ktoś zmienia miejsce swojego pobytu, potrzebuje min. jakiegoś lokum. I tutaj samorządy również wykazują się inicjatywną. Przykładem może tu być stolica dolnego śląska Została utworzona specjalna strona internetowa pod nazwą tanie noclegi Wrocław. Osoby, które są zainteresowane przyjazdem i poszukują przejściowej kwatery, mogą na tym portalu odnaleźć wszelkie możliwe informacje o ofertach wynajęcia pokoju w hotelach czy w kwaterach prywatnych. Jak sama nazwa tego portalu wskazuje: tanie noclegi Wrocław, prezentowane oferty są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym. Z tego powodu jest to idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym mieście. A gdy wszystko pójdzie dobrze, po jakimś czasie można zmienić lokum i znaleźć dla siebie coś, co posiada wyższy standard lub kupić jakieś mieszkanie własnościowe.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Bydgoszcz »

  Od lat młodzi ludzie wchodzący w dorosłe życie mają istotne zmartwienie - w naszej Polsce, bo w państwach bogatszych tego nie ma. Gdzie można samodzielnie zamieszkać. Kupno własnego lokum nie zawsze jest łatwością. Poza sporem jest fakt, że nowe mieszkania Toruń do tanich nie należą. Nie trzeba kupować nowego mieszkania, bo można nabyć mieszkanie starsze - z odzysku.
  Dawniej dostęp do dóbr typu samochód lub mieszkanie był z tzw. przydziału. To sie nazywało lokal mieszkaniowy spółdzielczy lokatorski, a samochód na talon. Oczywiście w epoce tzw. socjalizmu rynek wtórny był, a jakże. Dla najbogatszych. Teraz nowe mieszkania Bydgoszcz na przydział nie są dostępne. Trzeba takie mieszkanie nabyć. Oferują je deweloperzy, a jest ich wielu i super, że tak jest, bo konkurują między sobą i dzięki temu ceny są racjonalne.
  Firmy deweloperskie trudnią się zbywaniem nowych mieszkań i domów. Jest w słowniku określenie stan deweloperski. Na czym taki stan polega? Zwykle jest to stan mieszkania wymagający jakiegoś wykończenia. Kupując mieszkanie należy zainteresować się, jak ten deweloperski stan wygląda - czyli ile jeszcze kasy trzeba włożyć.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Siedlcach »

  Kiedy kupujemy mieszkanie w celach inwestycyjnych, dobrym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podnosi zyski uzyskane z tej inwestycji, jest jego wynajęcie. Dzięki temu, dostajemy stałe miesięczne dochody, dzięki którym możemy na przykład spłacać miesięczną ratę kredytu. A wartość mieszkania w międzyczasie stale rośnie. Ale co zrobić, gdy nie znamy nikogo, kto chciałby zamieszkać w naszym lokalu? Jeżeli mieszkamy w stolicy, możemy umieścić w Internecie lub miejscowej gazecie ogłoszenie: mieszkanie do wynajęcia Warszawa. I nie pozostanie nam teraz nic innego, jak tylko oczekiwać na odzew osób, które szukają lukom. Możemy być pewni, że po dodaniu ogłoszenia mieszkanie do wynajęcia Warszawa, znajdzie się bardzo wielu chętnych. Tym bardziej, jeżeli jest ono usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy, lub gdy czynsz nie jest zbyt wysoki. Należy wtedy wybrać tylko najbardziej wiarygodną osobę, która będzie płacić czynsz w terminie oraz nie zdemoluje nam lokalu, a później cieszyć się rosnącą sumką w portfelu.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Warszawie - blog o nieruchomościach »

  W portalach internetowych, a także w gazetach i na różnego rodzaju tablicach w mieście znajdziemy ogłoszenia nieruchomości. Niezależnie od tego, gdzie się one znajdują, - w zasadzie w każdym przypadku pojawia się na nie jakaś odpowiedź. Zwykle jednak ludzie umieszczają obecnie swoje ogłoszenia nieruchomości w internecie, ponieważ coraz więcej osób ma dostęp do takiego medium i takim sposobem dobre mieszkanie albo dom można wyszukać najszybciej, a nasz anons zawsze odnajdują tysiące osób.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Warszawie - Blog o nieruchomości Warszawa »

  Osoby, które przyjeżdżają do naszej stolicy, w celu znalezienia dla siebie pracę, bardzo często na początku oglądają strony z ogłoszeniami, w których można spotkać rubryki takie jak: Sprzedaż mieszkań Kraków. Jak bowiem łatwo się domyślić, mało osób stać na zakup mieszkania, a każdy musi gdzieś mieszkać. Dlatego dla takich nowo przyjeżdżających osób, idealnym wyjściem staje się właśnie szukanie pokoju pod wynajem. Znacznie zmniejsza ono koszty, związane z poszukiwaniem własnego lokum i pozwala na oszczędzanie pieniędzy, jeśli w przyszłości planujemy zakup własnego mieszkania. Oferty w rodzaju wynajem mieszkań Warszawa, można spotkać w lokalnej prasie, czy przede wszystkim w sieci internetowej. Nie należy również zapominać o ofercie, jaką posiadają biura nieruchomości. Należy się tu jednak w tym przypadku liczyć z wyższym kosztem, związanym z obsługą całej operacji. Mamy wtedy jednak pewność, że nie zostaniemy oszukani, jak to czasami bywa w przypadku ustaleń pomiędzy prywatnymi osobami, które chcą dojść do porozumienia.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Katowicach »

  Internet w życiu każdego zaczyna odgrywać coraz większą rolę. I to czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coraz częściej dokonujemy przez to urządzenie zakupów, załatwiamy sprawy urzędowe, czy nawet zaciągamy kredyty. Internet zastępuje również dotychczasowe zadania prasy. Nie chodzi tu tylko o wiadomości ale również o inne działy. Dobrym przykładem są tutaj ogłoszenia nieruchomości, samochody, usługi ? wszystko to możemy obecnie znaleźć w sieci internetowej. Z całą pewnością, jest to rozwiązanie praktyczniejsze, gdyż w jednym miejscu możemy znaleźć bardzo dużo ofert. Szczególnie, jeśli ktoś jest zainteresowany działem ogłoszenia nieruchomości. W tego typu ogłoszeniach, zazwyczaj oprócz podstawowych informacji o nieruchomości, są zamieszczane zdjęcia, które bardzo ułatwiają wyrobieniu sobie wstępnej oceny i wpływają na podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. Można więc powiedzieć, że Internet po raz kolejny ułatwia nam życie i sprawia, że możemy zaoszczędzić koszta, oraz nasz cenny czas. Możemy go przeznaczyć na nasze ulubione zajęcia.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Będzin - Blog o będzińskich mieszkaniach »

  Preferencje urlopowiczów, jeśli chodzi o wybór noclegów jest bardzo różny. Jedni wolą duże i komfortowo wyposażone hotele, a innych zadowoli mniejszy i spokojniejszy pensjonat. Jednak to chyba dobrze, że nie jesteśmy jednakowi, gdyż dzięki temu zarówno właściciele tych większych jak i mniejszych ośrodków, mogą liczyć na ciągły przypływ nowych turystów. Wiadomo, że duży hotel, to większa ilość gości hotelowych, większy rozgardiasz i więcej pracowników. A pensjonat to cisza, spokój i zwykle, chociaż nie zawsze, lepsza obsługa. Różnicę należy również zanotować w wyposażeniu. W dużych hotelach, bardzo często spotykamy basen, saunę, solarium. Natomiast niewielki pensjonat zwykle nie oferuje swoim klientom takich atrakcji. Za to ich właściciele, często organizują różnego rodzaju atrakcje, jak pieczenie kiełbasek na ognisku, wędzenie ryb, albo kulig z pochodniami. Zazwyczaj, jest to nawet o wiele ciekawsze, ponieważ nie spotykamy się z takimi rozrywkami codziennie. A na basen czy na kort, możemy iść często, bo są one praktycznie w każdym większym mieście.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć fajne mieszkanie »

  Działy ogłoszeń gdzie są mieszkania wynajem są pełne co roku latem i jesienią. Jest to bowiem okres, kiedy pokojów czy kawalerek szukają studenci czy uczniowie, którzy przenoszą się do pozostałych miejsc aby tam studiować lub pracować. Jeśli ktoś chce odnaleźć mieszkania wynajem, kiedy rok akademicki jest już w toku, może wtedy posiadać z tym problem dlatego zawsze lepiej się trochę pospieszyć niż później martwić się że nie ma się miejsca zamieszkani. Wystarczy zacząć szukać już na początku lata.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania bez pośredników »

  Adresowo to witryna internetowa poświęcona umieszczaniu a także poszukiwaniu ogłoszeń dotyczących mieszkań na terenie Pomorza. Jeśli poszukujesz nieruchomości w m.in.: Gdyni, Kartuzach, Wejherowie, Ustce, na Helu dedykowana jest Tobie. Wystarczy wprowadzić swoje kryteria wyszukiwania w wyszukiwarce umieszczonej na witrynie internetowej a po chwili będziesz mógł ujrzeć pasujące wyniki wyszukiwania. Z Adresowo.pl odnalezienie mieszkania to pestka. Plusem Adresowo jest fakt, że sprzedaż odbywa się bezpośrednio.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Nasza wiarygodność, doświadczenie oraz fachowość gwarantują bezpieczeństwo lokat. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zezwoliło nam dostosować godziwą grupę specjalistów, którzy w sposób twórczy i giętki potrafią doprowadzić do realizacji marzenia naszych Klientów, zatrzymując przy tym obowiązkowość oraz terminowość dokonania inwestycji. W pierwszej kolejności umożliwiamy wspaniałą lokalizację. Każdy znajdzie pośród naszych projektów coś ciekawego, bo dbamy o każdego Klienta, zarówno tego, któremu zależy na przyciągającej cenie, jak i o tego, któremu zależy na najlepszym położeniu. Mieszkania od dewelopera Poznań to odpowiedni wybór. nasza wiarygodność, doświadczenie oraz fachowość gwarantują bezpieczeństwo lokat. wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zezwoliło nam dostosować godziwą grupę specjalistów, którzy w sposób twórczy i giętki potrafią doprowadzić do realizacji marzenia naszych klientów, zatrzymując przy tym obowiązkowość oraz terminowość dokonania inwestycji. w pierwszej kolejności umożliwiamy wspaniałą lokalizację. każdy znajdzie pośród naszych projektów coś ciekawego, bo dbamy o każdego klienta, zarówno tego, któremu zależy na przyciągającej cenie, jak i o tego, któremu zależy na najlepszym położeniu.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkaniach »

  Wiadomo, że morze, plaże, piękne widoki, ściągają każdego roku turystów, którzy właśnie w tych warunkach chcą spędzić swój urlop. A muszą oni mieć do tego odpowiednio przygotowane warunki, czyli zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Stale więc rośnie liczba inwestycji, związanych z rozwojem tej infrastruktury. Powstają więc apartamenty nad morzem, hotele, restauracje, bary czy inne atrakcje, które mają umilić turystom czas spędzany w tym regionie. W budowanie, zaangażowane są zarówno duże firmy budowlane, jak i drobne przedsiębiorstwa, które budują mniejsze obiekty. Ale oglądając place budowy, widać, że turyści, najchętniej wynajmują apartamenty nad morzem, bo właśnie takich obiektów powstaje najwięcej. Świadczy to o tym, że osoba, które spędza tam wakację woli zapłacić więcej, ale chce swój wolny czas spędzić w komfortowych warunkach, w których naprawdę może odpocząć. Wynajmując taki apartament, może być pewnym, że znajdzie w nim wszystko to, co do takiego wypoczynku jest mu niezbędne i co sprawi, że urlop będzie na pewno udany.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Gorzów »

  Jesteś w stanie pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteś uradowany ze swojego aktualnego domu? Jeśli jesteś z Gorzowa lub okolicy i pragnąłbyś kupić śliczne mieszkanie czy dom w ciekawym miejscu i super sąsiedztwie, napisz do biura nieruchomości Arendarski. Nasze biuro nieruchomości Gorzów przedstawia klientom najatrakcyjniejsze oferty mieszkań, domów, i innych lokali. Nasza propozycja powinna spełnić oczekiwania także najbardziej wymagającego kupującego. Jeśli pragnąłbyś bliżej zapoznać się z naszą ofertą zachęcamy Cię serdecznie byś odwiedził naszą stronę www, którą odnajdziesz wpisując adres www.arendarskinieruchomosci.pl. Możesz nas także znaleźć w Google wpisując któreś z haseł: "Mieszkania Gorzów", "Nieruchomości Gorzów", lub też "Nieruchomości Gorzów Wlkp". Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która dba o absolutne zadowolenie własnych klientów. Dołącz do nich i raduj się owocną współpracą z naszą firmą! Przekonaj się sam!

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o warszawskich apartamentach »

  Każdy kto ma mieszkania na sprzedaż warszawa, wie, że może mieć z tego bardzo fajny biznes. Pierwszą atrakcją każdego tego typu lokum, jest fakt, że leży ono w stolicy, gdzie cały czas ludzie pragną żyć, bo przenoszą się tam z innych miejscowości. Stąd też wszystkie mieszkania na sprzedaż warszawa mają dostosowane ceny, zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkania umiejscowione w centrum. Nieco mniej drogie są te, które położone są na przedmieściach, ale nie posiadają one aż tak wielkiego popytu.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Radom - www.msm.nieruchomosci.pl »

  Oferujemy Państwu obeznane i biegłe zarządzanie nieruchomościami Radom. W naszej ofercie znajduje się także wycena mieszkań Radom oraz multum innych jakościowych usług po nadzwyczaj ciekawych cenach (z obowiązującym cennikiem firmy można zaznajomić się na naszej stronie internetowej). Na terenie Radomia działamy już od niezwykle długiego czasu, w związku z tym śmiało zdołamy stwierdzić, że charakteryzujemy się bezkresnym doświadczeniem, co pozwala nam poprawniej spełniać oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy firmą zorganizowaną, uczciwą oraz pilną, dokładamy wszelkich starań, ażeby nasi interesanci zawsze byli zadowoleni z naszej oferty. Entuzjastycznie służymy pomocą. Jesteśmy pewni, że nasze usługi bez wątpienia przypadną do smaku każdemu. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą fachową firmą już dzisiaj.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Poznańskich nieruchomościach »

  Czy istnieje uniwersalna metoda, na pomnażanie swoich oszczędności? Oczywiście że nie. Jeżeli by taki istniał, każdy by go urzywał więc pewno straciło by to sens. Każdy musi więc poszukiwać swój własny sposób, który okaże się najlepszy. Część osób, chce zarabiać na nieruchomościach. To właśnie oni dają często ogłoszenia: kupię mieszkanie, lub kupię dom. Mają oni nadzieję, że po jakimś czasie wartość nieruchomości wzrośnie, a poza tym, mogą oni czerpać dochody z wynajęcia nieruchomości. Inni wolą inwestować w działki, gdyż podobno jest to bardziej bezpieczna forma pomnażania swoich oszczędności. Te osoby, w przeciwieństwie do inwestorów, którzy mówią: kupię mieszkanie wolą może trochę mniejszy zysk, ale za to nie muszą troszczyć się o stan techniczny lokalu, który z upływem czasu staje się coraz słabszy. Jednak i te inwestycje nie zawsze przynoszą zadowalające zyski. Nikt bowiem nie da nam gwarancji, że ceny mieszkań, domów, czy działek będą szły do góry i co się z tym wiąże, będą przynosiły zyski inwestorom.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »