Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · następna strona »
 • kolonie »

  Czy hobby Twojego malucha jest taniec? Chce by kształcić się w tej dziedzinie, doskonaląc sprawność i swoją sprawność fizyczną? Kogis chce zachęcić na kolonie i obozy taneczne, oraz inne. Wakacje to idealny okres aby pracować nad swoimi zainteresowaniami. Mnóstwo wolnego czasu umożliwia nam poświęcenie się w całości temu, co uwielbiamy. Taniec to świetna zabawa, ale również wyczerpująca harówa dlatego też powinno się przeznaczyć jej mnóstwo czasu. Lekcje połączone z relaksem jak również ze zwiedzaniem kreują nieprzeciętny obóz taneczny,obóz gitarowy oraz inne, które przynisą dużo niesamowitych umiejętności i wspomnień.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja kraków »

  Zapraszamy Klientów do nie dawno co otworzonego gabinetu jaki oferuje wam masaż leczniczy Kraków lub także masaż leczniczy Kurdwanów. Jak więc widać tego typu gabinet działa też na terenie całego kraju dzięki temu zdecydowanie znajdziecie również tego typu propozycje jak na przykład rehabilitacja Kurdwanów ale i również rehabilitacja Karków. Stosujemy najnowsze terapie którymi jest na przykład MCKENZIE a także mnóstwo innych! Nie zwlekaj więc tylko zapoznaj się z ofertami tego typu gabinetu a na pewno będziesz zadowolony z propozycji jakie wam gwarantujemy!

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Dzieci Wrocław »

  Nasza oferta kierowana jest do dzieci i młodzieży dotkniętych problemami z zakresu ortopedii takimi jak:
  – wady sylwetki ( nadmiernie zwiększona kifoza piersiowa, powiększona lordoza lędźwiowa, plecy spłaszczone, skrzywienie kręgosłupa w płaszczyźnie czołowej, młodzieńcza kifoza, szpotawość kolan, obniżone łuki stóp, zniekształcenia w obrębie stóp, deformacje mostka takie jak klatka kurza, lejkowata oraz wszelkiego rodzaju nierówności w obrębie układu ruchu).
  –wrodzone i nabyte zmiany układu kostno-stawowego
  – kontuzje (złamania kości, zwichnięcia, skręcenia)
  – obniżone i podwyższone tonus mięśniowy, przykurcze mięśni
  – bóle oraz zmęczenie układu mięśniowo-szkieletowego
  – nieprawidłowości chodu, niestabilność kręgosłupa, wiotkość aparatu więzadłowego
  – i inne
  Jeżeli jesteś zainteresowany poradami fizjoterapeutycznymi odwiedź nas na fizjoterapiadzieci.com

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Rehabilitacja dzieci wymaga częstych wyjazdów. Turnusy rehabilitacyjne to podstawa twierdzi wielu rodziców. Ale może da się inaczej, jak w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", gdzie edukacja niepełnosprawnych dzieci również ma miejsce. I ta szkoła specjalna przyjmuje na turnusy rehabilitacyjne. A można to łączyć, można się tu i uczyć i ćwiczyć, stale, a nie tylko na wyjazdowych turnusach.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Ludzie od najmłodszych lat starają się naśladować osoby ze swojego otoczenia, głównie rodziców oraz wychowawców, dlatego ważne jest świadome przekazywanie wiedzy na temat promocji zdrowia, pomocne mogą tu być szkolenia prowadzone przez psycholog szczecin. Styl życia jest jednym z najważniejszych warunków prawidłowego rozwoju każdego człowieka. Jest czynnikiem kształtującym się poprzez wzajemnie oddziaływanie na siebie warunków życia oraz wzorów zachowań. Do podstawowych zachowań podczas wizyty u psychoterapeuta gliwice należą: opowiedzenie swojej sytuacji psychologicznej, racjonalne omawianie problemów, aktywność psychologiczna, niepalenie tytoniu, spożywanie alkoholu w sposób nieszkodzący zdrowiu, przeciwdziałanie uzależnieniom, radzenie sobie ze stresami oraz właściwe relacje między ludźmi. psycholog gliwice stusuje te wszystkie metody.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Miopatia mitochondrialna jest chorobą rzadką która jest uwarunkowane genetycznie. Ogromną trudnością w radzeniu sobie z tym przypadkiem genetycznym jest brak informacji na temat skutecznego leczenia - nie ma propozycji kompleksowej pomocy dla osób, u których rozpoznano to schorzenie. Z praktycznego punktu widzenia pacjent, który dowiaduje się, że wykryto u niego mutację genetyczną zdana jest na wiedzę z dziedziny, która dopiero jest w trakcie badań klinicznych na całym świecie. Naukowcy i lekarze opierają się na własnej szpitalnej wiedzy - wiadomości obecnie posiadane są kropelką w morzy tego co winniśmy wiedzieć. Dla kogoś kto sprawność własnego organizmu opiera na obecnej wiedzy medycznej rodzi to pewną frustrację, ponieważ najczęściej słyszanym zwrotem jest ten mówiący o tym, iż pozostają suplementy oraz stała rehabilitacja ruchowa, nie możemy nic zrobić czy też wyleczyć. Dla młodych osób taka niepewność co własnej sprawności i swojego zdrowia, możliwości uzyskania pomocy zaburza poczucie bezpieczeństwa dnia codziennego, u niektórych może to prowadzić do zwiększenia mobilizacji w działaniach, u innych do wystąpienia zaburzeń depresyjnych a co za tym idzie do pogorszenia stanu zdrowia.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo pomoc - masaże, rehabilitacja i fizjoterapia - Szczecin »

  Nasze centrum rehabilitacji powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Podczas pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii, terapii manualnej, masażu ponadto zwracamy uwagę na codzienną dietę pacjenta, a ćwiczenia uzupełniamy dużą dawką motywacji. Jak pracujemy? Holistycznie - prezentujemy całościowe spojrzenie na pacjenta. Zwracamy uwagę na stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny. Staramy się odnaleźć źródło bólu, a nie tylko jego objawy, tak aby pacjent możliwe szybko wrócił do zdrowia bez konieczności powrotu do gabinetu. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja bólu, poprawa kondycji, profilaktyka czy relaks nasi specjaliści pomogą Państwu. W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenia własne, związane z pracą z Reprezentacją Polski w Siatkówce, obecne związane z Klubem Piłki Siatkowej Chemik, Police oraz zdobyte na wszelkiego rodzaju szkoleniach.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Wałcz »

  Firma PinaMedica oferuje usługi z zakresu fizjoterapii w Wałczu tj. rehabilitacja ruchowa, fizykoterapia, masaż leczniczy. Terapia ma charakter kompleksowy, co oznacza, że podczas jednej sesji terapeutycznej stosowane są różne formy leczenia fizykalnego. Program rehabilitacji ustalany jest indywidualnie w oparciu o wywiad, dostępną dokumentację dotychczasowego leczenia oraz bezpośrednie badanie. Wybierając mnie jako swojego fizjoterapeutę otrzymujesz profesjonalną, kompleksową rehabilitację, indywidualne traktowanie oraz przede wszystkim możliwość wpływu na stan swojego zdrowia.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Portal Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w stolicy. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz podmiotów medycznych wykonujących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog, stomatolog, laryngolog Warszawa oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.revita-myslowice.pl »

  Czy napewno każda terapia jest dobra to kontrowersyjna teza. Żeby była skuteczna rehabilitacja winna być dopasowana do potrzeb ale i możliwości osoby rehabilitowanej oraz jej stanu. Na efekty rehabilitacji często powinno się poczekać, co więcej skuteczność zależy odkąd wielu czynników, dodatkowo tych psychicznych podczas gdy wytłumaczenie natomiast nastrój pacjenta. Jednym słowem leczenie lecznicza to sprawa rzeka. U osób po urazach oraz ze schorzeniami w obrębie stawów, kręgosłupa leczenie jest łatwiejsza bo wystarczy wyćwiczyć mięśnie, żeby widać było efekty, niestety nie jest to rzeczywiście proste w przypadku uszkodzeń nerwowych w mózgu, które odpowiadają za koordynację ruchów. Wówczas wszystkie mięśnie mogą istnieć w stu procentach sprawne, zaś rehabilitacji wymaga stworzenie jak całokształt na skroś ćwiczenie koordynacji oko ręka, równowagi, poczucia odległości i czucia głębokiego. Wówczas rehabilitacja jest złożonym procesem, powyżej którym dłużny obowiązkowo nie kłaść się spać łapiduch gdy natomiast rehabilitant wyspecjalizowany w tej konkretnej dziedzinie.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo dobra przychodnia »

  Topowa klinika ortopedii w Polsce ? Tak powinno być tego typu pozostaje właśnie to klinika ortopedii Warszawa Cms. Mają jak i specjalistycznych lekarzy jak i personel jak i wyposażenie czyli sprzęt rehabilitacyjny. Bardzo zapraszam na stronę lecznicy w celu zapoznania się ze dokładną promocją ośrodka zdrowia w kwestii rehabilitacji i ortopedii. Posiadają wydatnie, kolosalną klinikę w centrum Warszawy. Wytwarzają interesujące opłaty i pakiety medyczne. Przystępność terminów także powinno być atrakcyjna.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Poznań pozwoli ci sięgnąć po długowieczność. »

  Kiedy czytasz słowa TaiChi, myślisz niewątpliwie, czym ono jest? Powolne, gesty zupełnie nie przywodzą na myśl umiejętności walki czym Tai Chi podobno powinno być. Są to jedynie pozory. Jak to zwykle we wschodniej tradycji jest, cezura między różnymi dyscyplinami nie jest za bardzo mocna. Kunszt ten ma dwoiste oblicze. Jest umiejętnością walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań kultywujemy drugi z tych przejawów. Nie odcinamy się od tradycji sztuki walki. Aprobujemy niemniej, że aspekt bojowy w dzisiejszym świecie wydaje się być mniej praktyczny niż wymóg utrzymania zdrowia. Do zamierzchłych epok odeszły sytuacje, kiedy daliśmy radę używając swoich umiejętności, bez broni pokonać kilku rywali. Teraz doświadczamy poważniejszego konkurenta - cywilizację. Konkurenta, który skrycie, powoli niszczy zdrowie. Coraz powszechniejsze dziś dolegliwości serca, nadciśnienie, zaczynają zbierać plon większy niż niejeden konflikt zbrojny. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy bóle pleców, są tak rozpowszechnione, że wydajemy się je traktować jako naturalną składową egzystencji. Niekoniecznie musi tak być. Korzystając z tysiącletniej orientalnej mądrości, możemy usunąć z naszego życia rezultaty stresów, lub tak powszechna dolegliwość jak ból kolan. TaiChi ma do zaoferowania nadzwyczajny układ ćwiczeń regenerujących balans ciała. Wpływa holistycznie na ciało a nie lokalnie jak większa część dzisiejszych kuracji. Dzieki temu pobudzane są spontaniczne odruchy obronne naszego ciała. Możemy dzięki temu odzyskać a co najistotniejsze, zachować zdrowie.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty ortopedyczne »

  Współczesny progres w medycynie, zmierza za kłopotami, z którymi borykają się dziś pacjenci. Wszelkie nieprawidłowości uszkadzające układ ruchu, ujawniają się także w odmianie przypadłości w innych obrębach ciała. Fabrykacja różnorakiego rodzaju materiałów zmniejszających nieprawidłowości, urazy w obrębie układu ortostatycznego, jest teraz idealnym wyjściem z wielu problemów. Sklep ortopedyczny jest odpowiednio wyposażony w zaopatrzenie ortopedyczne, których oczekujesz, w konkretnym momencie. W naszej propozycji z pewnością zaintrygują Cię nie tylko stabilizatory, czy ortezy, ale także przedmioty rehabilitacyjne. Zalecamy piłki ortopedyczne lub poduszki rehabilitacyjne. U nas możesz zdobyć wyjątkowe buty ortopedyczne, które służą do doskonałej korekcji w zakresie stóp. Przynoszą ulgę, a Ty nie czujesz w tym rejonie dyskomfortu. Sklep ortopedyczny zaręcza porządnej formy materiały ortopedyczne, które pozyskasz w niezwykle interesującej cenie.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ktopomoze.pl - znajdź usługę w twojej okolicy »

  Zgubiłeś klucze do domu? Zabrakło Ci benzyny, a stacja benzynowa jest za daleko? Zepsuł Ci się samochód? Masz jakieś zaplanowane potrzeby? Jeśli spotka Cię taka bądź analogiczna sytuacja i chcesz otrzymać pomoc, użyj serwisu Ktopomoże. pl. Jeśli jesteś specjalistą również idealnie trafiłeś. Wystarczy że zarejestrujesz się na naszej stronie a oferty pracy będa spływać same.Chcesz ogłosić swoje usługi? Chcesz aby klienci z okolicy odnaleźli Twoją firmę? Ten portal jest właśnie dla Ciebie! A może potrzebujesz nową stronę internetową czy nie masz z kim zostawić dzieci? W tym także pomożemy. Serwis Ktopomoze. pl proponuje cztery rodzaje pomocy: pilną, codzienną, fachową, pomaga załatwić ważne sprawy, a także znaleźć e ? materiały tj. poradniki, instrukcje, filmy. Zlecenie możesz odbierać i zatwierdzić bezpośrednio w telefonie.

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna rehabilitacja Szczecin »

  W życiu niejednokrotnie przydarzają się nam trudne sytuacje zdrowotne, czasem po wypadku szukamy ratunku i wówczas nie ma nic lepszego niż rehabilitacja szczecin. Wiele sytuacji może pomóc nam rozwiązać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam sprawność. Niejednokrotnie dla poprawy zdrowia zaleca się korzystanie z takich form jak fizjoterapia szczecin, która z reguły poprawnie wpłynie na nasz powrót do zdrowia. Gdy uraz nie jest super ciężki, wówczas możemy zostać skierowani na masaż szczecin, jednak po konsultacjach lekarskich trzeba zdecydować się na inne, równie korzystne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, a może fala uderzeniowa szczecin. Zabiegi rehabilitacyjne muszą być wykonywane z rozwagą i niezwykłą precyzją, ważne też żeby wykonywać je regularnie, jest to jedyny sposób na to żeby wrócić do dawnej sprawności, a więc warto korzystać z usług takich jak rehabilitacja szczecin. Warto jednak najpierw rozeznać się i dokonać wyboru fachowego lekarza prowadzącego, który dopasuje konieczne dla nas zabiegi rehabilitacyjne.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • sanatorium »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój to sanatorium położone blisko Włocławka w spokojnym miejscu, zapewniającym ciszę oraz bliskość natury. Nasza oferta skierowana jest do każdego, bez względu na jego wieku, czy stanu zdrowia. W uzdrowisku znajduje się bogate centrum SPA, gdzie każdy ma możliwość skorzystania z różnych zabiegów. Posiadamy 6 gabinetów wyposażonych w wysokiej jakości maszyny, dzięki którym czas trwania zabiegu mija w przyjemnej atmosferze rozluźnienia i również relaksu. Dla osób pragnących wypocząć w prowadzonym przez nas uzdrowisku przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę hotelową. Wczasowiczom zapewniamy lokum w wspaniale urządzonych pokojach, 3 posiłki w ciągu dnia, a oprócz tego wstęp do aquaparku i wiele innych atrakcji. Namawiamy do odwiedzenia naszego uzdrowiska a oprócz tego połączenia miłego wypoczynku z skutecznym leczeniem.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdynia - medfizjo.pl »

  W razie niektórych schorzeń niezbędna wydaje się stosowna rehabilitacja, ażeby przyspieszyć przebieg powrotu do zdrowia. Nasz gabinet umożliwia na zyskanie wyników jeżeli chodzi o wspomaganie leczenia schorzeń. Naszym pacjentom w medfizjo przekazujemy pod każdym względem kompetentną i domową ochronę, masaż lekarski oraz zbiór rad, które umożliwiają na istotną poprawę jakości życia. To co Państwu przekazuje nasz rehabilitant, to wyjątkowo kompleksowa obsługa osoby wymagającej rehabilitacji. Od momentu pierwszej wizyty stawiamy szczególnie na wstępny projekt czynności, z powodu czego nasi pacjenci traktowani są w sposób osobny oraz pasujący szczegółowo do ich potrzeb. Problemy jak np. boleść kręgosłupa oraz w mieście Gdańsk - z nami będą w znacznym stopniu mniejsze. Załoga gotowych do wsparcia rehabilitantów spowoduje, iż wszelkie one pozostaną w pewnym poziomie ograniczone i dopuszczalny będzie powrót do sprawności. Od momentu pierwszej wizyty to tylko chory znajduje się w centrum naszej uwagi oraz masz pewność, iż pozyskana pomoc będzie kompleksowa.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szczytno :terapia manualna »

  Interesuje Ciebie masaż klasyczny leczniczy lub też może relaksacyjny? Świadczymy profesjonalne usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, pogłębianie kompetencji przez kursy a także wieloletnią pracę. O ile tak – idealnie trafiłeś! Naszą misją jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego oferta została skrojona zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niezapomniane doznania, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała nie jest nam obca a także przy zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie podołać Państwa wymaganiom. Gwarantujemy rozluźnienie i również odprężenie nie tylko dla ciała lecz również amortyzowanie umysłu. Namawiamy ciepło do wypróbowania naszych usług – naprawdę warto! Więcej szczegółowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji »

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe. Stany po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, leczenie zwapnień okołostawowych, zapalenia ścięgna Achillesa,
  leczenie otyłości, usuwanie blizn i rozstępów, kinesiotaping, fala uderzeniowa, magnetronik, elektroterapia, laser, ultradźwięki. Każdy pacjent ma zagwarantowaną indywidualną terapię rehabilitacyjną według najwyższych standardów. Umożliwia to maksymalne skrócenie czasu leczenia. Ponadto prowadzimy wyjątkowo skuteczną redukcję nadwagi oraz pomagamy pozbyć się toksyn za pomocą jonowego oczyszczania organizmu. Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji!

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Wrocław »

  Wrocławska firma „Pan Kręgosłup” powstała w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na usługi zdrowotno-profilaktyczne we Wrocławiu.
  Na przestrzeni ostatnich 20 lat warunki pracy znacząco się zmieniły. Pośród osób aktywnych zawodowo panuje predylekcja do spędzania coraz większej czasu w pozycji siedzącej. Poza samą pracą, przyczyniają się do tego również dojazdy i powroty z pracy. W rezultacie daje to niemal jedną trzecią doby!
  Taki stabilny rodzaj życia, w połączeniu z coraz większą presją i stresem, w pewnym momencie, skutkuje problemami z układem kostno-mięśniowym. Z łatwością da się zauważyć, iż coraz więcej osób przed trzydziestym. rokiem życia, skarży się na dolegliwości związane z mięśniami i stawami.
  Wyżej wymienione problemy, wpływają negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu, pogarszając nastrój, obniżając efektywność w pracy, czy wręcz zabierając radość z życia.
  „Pan Kręgosłup” wychodzi naprzeciw chorobom, zapobiegając im przez profilaktykę oraz lecząc zaistniałe już problemy.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »