Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Porady medyczne, portal medyczny z artykułami i opasami chorób

Porady medyczne, portal medyczny z artykułami i opasami chorób Jaki posiłek jest najbardziej wartościowe przed zaczęciem dnia? Jaki wpływ ma aktywny tryb życia na nasze samopoczucie? Czy każde znamię może być czerniakiem? Na jakich zasadach odżywiać się i jaki powinien wyglądać sposób naszej egzystencji aby zlikwidować możliwość dla takich chorób jak miażdżyca czy zawał serca? Na te tudzież na sporo różnorakich pytań znajdziesz rozwiązania na naszym portalu medycznym. Różnorakie porady lekarskie a także pomysły radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi dolegliwościami jak również wartościowe informacje związane z urodą czy zdrowym odżywianiem. Niniejszy portal medyczny jest projektem informacyjno-edukacyjnym a baza porad oraz treści w nim zawartych jest non stop powiększana o następne porady medyczne oraz wszelkie treści związane z chorobami i tych starszych osób i młodszych (dzieci). Warto zwiększać naszą wiedzę związaną z tematyką zdrowia, gdyż pozwala to nam nierzadko zaoszczędzić i czasu i nerwów a niekiedy nawet pieniędzy. Często przecież przydarza się, że chcielibyśmy zasięgnąć pewnych informacji z danej dziedziny medycyny tj. pediatrii, ginekologii, dermatologii czy choćby nawet po prostu chcielibyśmy zrozumieć jaka dieta jest najlepiej dopasowana, dobrym nawykiem jest w takiej sytuacji na chwilę przed wybraniem się do lekarza wcześniej odwiedzić źródła internetowe.

Szczegóły strony lekarzpomaga.pl:

Podlinkuj stronę lekarzpomaga.pl:

Porady medyczne, portal medyczny z artykułami i opasami chorób

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Wojciech Twardowski - Mój Psycholog - Psychoterapia. Zajmujemy się leczeniem: depresji, schizofrenii, nerwicy, psychozy, lęku, uzależnień. Posiadamy swoje gabinety w Wrocławiu i Zielonej Górze.
  Leczenie opieramy na psychoterapia poznawczo-behawioralna jest rodzajem terapii nastawionej na konkretny problem z którym przychodzi pacjent.
  Nie jest potrzebna tutaj analiza dalekiej przeszłości, zwłaszcza okresów wczesnego dzieciństwa, nie ma potrzeby poruszania innych obszarów życia poza zgłaszanym problemem, aby pacjent uzyskał poprawę, lub został całkowicie wyleczony. Jak to wygląda w praktyce? ? jeśli pacjent zgłasza, że np. będąc w markecie doznaje napadów paniki ? szybkiego bicia serca, zawrotów głowy i uczucia że może zemdleć ? wówczas w terapii jest poruszany tylko ten problem, bez konieczności badania np. relacji z rodzicami, wykonywana jest dokładna analiza tylko konkretnego problemu.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Gabinet Psycho Komfort zaprasza na naszą stronę internetową, gdzie poznają Państwo naszą pełną ofertę jaką mamy przygotowaną dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Psycholog Gorzów. Gabinet prowadzi wyspecjalizowany psycholog Julia Chomska posiadająca niezbędne kwalifikację oraz umiejętności. Zajmujemy się prowadzeniem terapii psychologicznych a naszą specjalnością jest terapia stworzona specjalnie dla amerykańskich astronautów, biofeedback. Metoda ta pozwala na zwiększenie prętkości myślenia oraz zwiększa możliwości zapamiętywania. Biofeedback Gorzów. Pomoc niesiemy zarówno osobą prowadzącym firmy, sportowcom jak i osobą, które mają problemy ze stresem. Jeżeli chciałbyś poznać możliwości naszych terapii zapraszamy do naszego nowo otwartego gabinetu na ulicy Piłsudskiego w Gorzowie. Biofeedback Gorzów. Pierwsza wizyta w promocyjnej cenie jednego złotego.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Jak wybrać odpowiedniego specjalistę?Czym się kierować w doborze?Przede wszystkim w tym celu pomocny może okazać się Internet. Wielu psychoterapeuta poznań ma serwisy www, w których znajdują się informacje dotyczące umiejscowienia gabinetu, a dodatkowo numer telefonu. Warto sprawdzić jaką opinią cieszy się psycholog szczecin, do którego planujemy się udać, a dodatkowo jaki zakres usług jest w stanie nam zaproponować. Bardzo wiele kobiet waha się również, czy powinna korzystać z wizyt u ginekologa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, czy wybierać gabinet prywatny. W związku z tym, iż wizyty indywidualne są przeprowadzane w praktyce z dnia na dzień wiele pań decyduje się na taką formę usług, co nie znaczy, iż lekarz przyjmujący w ramach funduszu nie jest równie dobrym specjalistą i nie zapewni nam odpowiedniej opieki medycznej. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Portal Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w stolicy. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz podmiotów medycznych wykonujących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog, stomatolog, laryngolog Warszawa oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lęk »

  Zachęcam cierpiących na dolegliwości natury psychicznej. Portal ten poświęcony został głównie osobom, które stronią od kontaktów z otoczeniem innych osób, są one dostatecznie skryte, czują się obco i są zestresowane przeróżnymi sprawami, które natrafiają w zwykłym życiu. W tym miejscu udzielamy wsparcia w pomaganiu osobom z lękiem. Dzięki temu i instrukcjom tutaj znajdującym się efektywnie i perfekcyjnie trafisz do rdzenia powikłań swojej psychiki. Pamiętaj, że fobię da się efektywnie leczyć różnorakimi osiągalnymi sposobami. Dużo z nich odnajdziesz na ogólnopolskiej stronie poświęconej w całości potrzebującym.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie u dzieci - rozpoznanie i terapia »

  Niejeden z nas posiada różne zaburzenia, które utrudniają nam życie. Czasem są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - które są niewidoczne gołym okiem. Do drugiej grupy zaburzeń należy jąkanie. Jest to ułomność, która nie ulega kwestii stanowi niemały dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można jednak efektywnie walczyć. Nasza firma para się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale a także sprawdzone metody pozwalają dochrapać się pożądany sukces osobom systematycznym a oprócz tego które faktycznie chcą zwalczyć ten rzecz. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić kolejny raz. Nasza kuracja skierowana jest zarówno do dzieci jak a także osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami rozumie się samo przez się zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda przez Skype »

  Mgr Katarzyna Czyżycka, specjalizująca się w terapii logopedycznej dzieci i młodzieży dwujęzycznej, prowadzi zajęcia logopedyczne przez Skype. Taka forma terapii jest bardzo wygodna dla dzieci i ich rodziców, którzy mieszkają i pracują poza granicami Polski. Często jest to jedyna forma kontaktu z polskojęzycznym specjalistą. Terapia przez Skype jest równie skuteczna jak zajęcia tradycyjne w gabinecie logopedy. Terapia przez Skype dotyczy korekty różnych wad wymowy u dzieci i młodzieży. Leczenie online obejmuje także różne zaburzenia układu nerwowego, np. autyzm i spektrum autyzmu, zespół Downa czy zespół Aspergera. Terapia online przez internet może się także przydać dzieciom cierpiącym na dysleksję oraz zagrożonych tym zaburzeniem w celu ich profilaktyki. Zajęcia przez Skype także będą pomocne dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Terapia Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w sytuacji przeżywania trudności dnia codziennego różnego rodzaju zaczynając od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog a także terapeuta niesie pomoc osobom dorosłym i dzieciom oraz młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży jak również w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba jest także nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, a także programów rozwojowych i aktywizowania osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z zasadami mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy w dodatku szkolenia jak również warsztaty. Warto polecić jej poradnię, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia dobre rezultaty. Powinno się także nadmienić, iż Agata Poręba nieustannie rozszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna psychoterapia Kraków »

  Psychoterapeuta Gestalt Paweł Bednarczyk, specjalizuje się w psychologii szczęścia. Jeśli doświadczyłeś cierpienie, miałeś niełatwe dzieciństwo, przeszedłeś rozwód, straciłeś ukochaną osobę, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, masz szansę skorzystać z eksperckiej pomocy Pawła.
  Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. nerwicy, stresu, problemów osobistych, pokonać kryzys partnerski, odbudować wiarę w siebie i innych ludzi.
  Dzięki psychoterapii z profesjonalnym terapeutą, przez dyskusję, zadawanie pytań i odnajdywanie odpowiedzi, dasz radę szybko i prawidłowo pozbyć się każdego kłopotu, jakie sprawiają, że żyje się ciężko. Zapomnisz o trudnej przeszłości i skupisz się na odbudowie szczęścia i realizowaniu planów życiowych.
  Sprawdź sam, stawiamy na skuteczność i zadowolenie podopiecznych.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia rehabilitacyjna dolnośląskie »

  Szukasz dla siebie ośrodka rehabilitacji, lecz nie wiesz jak się za to} zabrać? Jeżeli tak, to zapraszamy na naszą stronę firmową. Nasza intuicyjna oraz łatwa w obsłudze wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci na sprawne znalezienie najlepszej propozycji. Dzięki naszej stronie internetowej odkryjesz najlepsze ośrodki rehabilitacyjne i zapoznasz się z ich propozycją. U nas sprawdzisz jakie zabiegi świadczone są w danym ośrodku, i również jacy specjaliści są w nim dostępni. Na naszej stronie znajdziesz również wszelkie niezbędne dane kontaktowe poszczególnych ośrodków. Co więcej u nas poznasz również opinie innych osób na temat każdego miejsca, znajdującego się w naszej bazie ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce, za sprawą czego wybór odpowiedniego dla Ciebie miejsca bezspornie stanie się daleko łatwiejszy.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »